Gökçek: Kazaya Karışan Otobüsün Görüntüleri Detaylı Olarak İncelenmektedir

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 12 kişinin hayatını kaybettiği otobüs kazasından dolayı derin bir üzüntü duyduklarını belirterek, “Şu anda kazaya karışan otobüs emniyet otoparkına çekilmiş olup, araç içi ve araç dışı kamera görüntüleri resmi bilirkişiler ve savcılık tarafından detaylı olarak incelenmektedir” dedi.

Haberler 01.10.2015, 20:21
Gökçek: Kazaya Karışan Otobüsün Görüntüleri Detaylı Olarak İncelenmektedir

ANKARA(ANKA) - Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 12 kişinin hayatını kaybettiği otobüs kazasından dolayı derin bir üzüntü duyduklarını belirterek, “Şu anda kazaya karışan otobüs emniyet otoparkına çekilmiş olup, araç içi ve araç dışı kamera görüntüleri resmi bilirkişiler ve savcılık tarafından detaylı olarak incelenmektedir” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, bugün Ankara’da bir EGO otobüsünün neden olduğu kazada 12 kişinin hayatını kaybetmesine ilişkin Twitter hesabından paylaşımlarda bulundu.

Bugün öğleden sonra Dikimevi’nde körüklü bir otobüsün neden olduğu müessif bir kaza neticesinde 12 vatandaşın hayatını kaybederken, 7 vatandaşın da yaralandığını belirtti. Olayın oluş nedeni ile ilgili savcılık, bilirkişiler ve EGO yetkililerinin araştırmalara devam ettiğini belirten Gökçek, “Olay bizi derin üzüntüye sokmuştur. Vefat eden hemşerilerimize Cenab-ı Hak’dan rahmet diliyoruz. Ailelerine baş sağlığı diliyoruz. Yaralı kardeşlerimize Allah’tan acil şifalar diliyoruz. Tekrar ifade etmek istiyoruz ki üzüntümüz çok büyüktür. Şu anda kazaya karışan otobüs emniyet otoparkına çekilmiş olup, araç içi ve araç dışı kamera görüntüleri resmi bilirkişiler ve savcılık tarafından detaylı olarak incelenmektedir. Olayı yakinen takip etmeye devam ediyoruz. 8 yıllık tecrübeli bir şoförün böyle bir kaza yapmasının nedeni bilirkişilerin yaptığı inceleme neticesinde ortaya çıkacaktır” dedi. (ANKA)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@