Giresun'da düşen helikopterin şehit pilotunun baba evinde yas

GİRESUN'un Alucra İlçesi'nde, bayramlaşmadan dönen askeri heyet ile ailelerini taşırken düşen helikopterin şehit olan pilotlarından 42 yaşındaki Yarbay Hilmi Özer'in acı haberi, memleketi Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesi'nde yaşayan...

Haberler 06.07.2016, 00:52
Giresun'da düşen helikopterin şehit pilotunun baba evinde yas
GİRESUN'un Alucra İlçesi'nde, bayramlaşmadan dönen askeri heyet ile ailelerini taşırken düşen helikopterin şehit olan pilotlarından 42 yaşındaki Yarbay Hilmi Özer'in acı haberi, memleketi Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesi'nde yaşayan ailesini yasa boğdu.

Giresun'un Alucra ve Gümüşhane'nin Kozağaç jandarma karakollarındaki personeli ziyaret eden askeri rütbeliler ile eş ve çocuklarını taşıyan Skorsky helikopterin Alucra İlçesi'ne bağlı Tohumluk Köyü yakınlarına düştüğü ve 7 kişinin yaşamını yitirdiği kazada pilot Yarbay Hilmi Özer de şehit oldu. Helikopterin pilotu olan Hilmi Özer'in şehit olduğu haberi, Elbistan'a da vekaleten kaymakamlık yapan Afşin Kaymakamı Ali Edip Budan ve jandarma yetkilileri tarafından Battalgazi Mahallesi'nde yaşayan ailesine verildi. Şehadet haberiyle Cuma ve Fatma Özer çifti güçlükle yasa boğuldu. Acı haberle fenalık geçiren Cuma Özer, sağlık görevlileri tarafından ambulansla Elbistan Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Ankara'da oturduğu evli ve 3 çocuk babası olduğu belirtilen şehit pilot Yarbay Hilmi Özer'in cenazesi, Elbistan'da gündüz saatlerinde düzenlenecek törenle toprağa verilecek.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@