Genelkurmay: İki Asker Şehit Oldu, Biri Ağır İki Asker Yaralandı

Genelkurmay Başkanlığı, Cizre’de bir özel araca düzenlenen silahlı saldırı sonucunda iki askerin şehit olduğunu, biri ağır olmak üzere iki askerin yaralandığını bildirdi.

Haberler 06.12.2015, 22:26
Genelkurmay: İki Asker Şehit Oldu, Biri Ağır İki Asker Yaralandı

ANKARA (ANKA) – Genelkurmay Başkanlığı, Cizre’de bir özel araca düzenlenen silahlı saldırı sonucunda iki askerin şehit olduğunu, biri ağır olmak üzere iki askerin yaralandığını bildirdi.

Genelkurmay Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, “05 Aralık 2015 tarihinde saat 16.30’da Şırnak ili Cizre ilçesinde bir özel araca düzenlenen silahlı saldırı sonucunda kahraman iki silah arkadaşımız şehit olmuş, biri ağır olmak üzere kahraman iki silah arkadaşımız yaralanmıştır” denildi. Yaralı askerilerin derhal hastaneye sevk edilerek tedavi altına alındığı belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır, saldırıda yaralanan kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar temenni ediyoruz.”

Genelkurmay Başkanlığı açıklamasına göre, hain saldırıda Jandarma Astsubay Mehmet Burak Demirci ile Uzman Jandarma Çavuş Halil Karakuşoğlu şehit oldu.  (ANKA)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@