Gençler Dizi Oyuncusu Olmak İstiyor

ANKARA (ANKA) - Dizi, reklam, sinema, klip oyuncusu iş ilanları hem lise mezunla...

Haberler 07.11.2015, 16:25
Gençler Dizi Oyuncusu Olmak İstiyor

ANKARA (ANKA) - Dizi, reklam, sinema, klip oyuncusu iş ilanları hem lise mezunlarının hem de üniversite öğrencilerinin en çok başvurduğu pozisyonlar arasında yer alıyor. Lise mezunlarının en çok başvuru yaptığı ilanların başında anketörlük, tanıtım ve organizasyon elemanı ile hostes pozisyonları geliyor.

Üniversite öğrencilerinin part-time iş ve staj fırsatlarıyla buluşmasını, işverenlerin de oturduğu yerden tek tıkla genç insan kaynağına ulaşmasını sağlayan; Kariyer.net iştirakiUnisbul.com, liseli gençlere de iş fırsatı sunmaya başladı. Harçlığını çıkarmak isteyen ve iş hayatını daha yakından tanımak isteyen lise öğrencileri ve lise mezunlarına yönelik yapılan çalışmada işverenlerin de bu yöndeki ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruldu. Lise mezunlarının en çok başvuru yaptığı pozisyonlar ise şöyle sıralanıyor: Satış Elemanı, Oyun Ablası, Garson, Tanıtım Elemanı, Organizasyon Elemanı, Hostes, Çağrı Merkezi Elemanı ve Anketör.

-GENÇKEN ÇALIŞ, HAYATA ÇABUK ALIŞ-

Gençlerin enerjisini yansıtan bir logo ile yola devam etme kararı alan Unisbul.com yeni açılımla birlikte işverenlerin lise öğrencisi- lise mezunu, üniversite öğrencisi ve yeni mezun üniversitelilere ulaşmasına imkan tanıyor.

“Gençken çalış, hayata çabuk alış!” sloganıyla gençlerin iş hayatına atılmalarına öncü olan Unisbul.com‘da; öne çıkan iş ilanları; mağaza personeli, çağrı merkezi, servis elemanı, garson, komi, sekreter, muhasebe elemanı, yönetici asistanı, anketör, hostes, tanıtım-aktivite elemanı, öğretmen, bilgisayar programcısı, satış ve pazarlama temsilcisi olarak sıralanıyor.

Gençlerin ilgisi ise şu pozisyonlarda yoğunlaşıyor: evde part time çalışacak veri giriş elemanı, part-time/dönemsel organizasyonlarda görev alacak personeller, mağaza satış danışmanı ve kasiyer, dizi, reklam, sinema, klip oyuncuları, part-time stand hostesleri (Bayram aktivitesi).

Gençlerin en çok istihdam edildiği alanların başında Satış ve Pazarlama gelse de; ajans, idari işler/sekreterya, muhasebe/mali müşavirlik ve çağrı merkezi alanları da rağbet görüyor. (ANKA)

(HM/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@