Genç kadın, insan bedenine hapsolmuş bir kedi olduğuna inanıyor

20 yaşındaki Nano isimli Norveçli kadın, dünyaya insan olarak gelmesinin bir hata ve kendisinin insan bedenine hapsolmuş bir kedi olduğuna inanıyor.

Haberler 28.01.2016, 14:28
Genç kadın, insan bedenine hapsolmuş bir kedi olduğuna inanıyor

20 yaşındaki Norveçli kadın insan bedenine hapsolmuş bir kedi olduğunu, dünyaya yanlış türde geldiğini iddia ediyor. 16 yaşında ‘kedi olduğunun farkına vardığını’ söyleyen Nano isimli kadın, koku yeteneğinin çok gelişmiş olduğunu ve karanlıkta daha iyi gördüğünü iddia ediyor.

Daily Mail’da yer alan habere göre Nano, en yakın arkadaşı Svien ile ‘kedi dili’nde, mivaylayarak anlaşıyor. Psikologlar genç kadının bu durumdan kurtulabileceğini söylemelerine rağmen Nano hayatını kedi olarak yaşamak istediğini söylüyor.Nano’nun kendinde bulduğu kedi özellikleri bunlarla da sınırlı değil. Şu ana dek 122 bin defa izlenmiş olan videosunda genç kadın, gelişmiş görüş yetisi sayesinde geceleri fare avlamakta zorlanmadığını ve sudan nefret ettiğini de açıklıyor.

SOKAKTA KÖPEK GÖRDÜĞÜ ZAMAN...

Nano Oslo’nun merkez tren istasyonunda dolaşırken de bir insanın duymasının mümkün olmadığı sesleri duyduğunu iddia ediyor. İnsanların ceplerindeki anahtarların ve ayakkabılarının altındaki metallerin çıkardığı sesleri bunlara birer örnek olarak gösteren Nano, bir köpek gördüğünde de telaşla oradan uzaklaşıyor. Sokakta köpek gördüğü zaman da kedilerin kendilerini stres altında hissettikleri zaman verdikleri tepkiyi verdiğini söyleyen genç kadın, bunun içgüdüsel olduğunu iddia ediyor.
 

 

 

Kaynak: KarşıGazete

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@