Gelin Damat Düğün Öncesi Oy Kullandılar

BURSA’da dünya evine giren Demir çifti düğün salonundan önce sandık başına gitti. Oy kullanan gelin ve damadı görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Haberler 01.11.2015, 16:26
Gelin Damat Düğün Öncesi Oy Kullandılar
(DHA)- BURSA’da dünya evine giren Demir çifti düğün salonundan önce sandık başına gitti. Oy kullanan gelin ve damadı görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Bursa’da sandık başlarına giden vatandaşlar oy kullanmaya devam ederken, yaşamlarını birleştiren çiftin ise düğün salonu yerine önce sandık başına gitmesi renkli görüntülere sahne oldu. 1 Kasım’da nikah masasına oturacak olan Emircan-Süheyla Nur Demir çifti Osmangazi ilçesi Emine-Hasan Özatay Ortaokulu’nda oyunu kullandı. Oy kullanmak için sınıfa gelinliğiyle gelen Süheyla Nur’u, eşi Emircan yalnız bırakmadı. 3223 nolu sandıkta oyunu kullanan Süheyla Nur, nikahtan önce ilk imzayı seçmen kağıdına attı. Gelinlik ve damatlıkla oy kullanmaya gelen çifti gören vatandaşlarda şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Oyunu kullandıktan sonra konuşan Emircan Demir, “Vatana, millete hayırlı olsun. Düğünümüz de bugün. Düğünü biraz ertelemek zorunda kaldı. Vatan aşkı önce geldi. Devletimiz için hayırlısı olsun” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@