Gaziantep'te yol kapatan gruba müdahale

GAZİANTEP'te, çöp konteynerlerini devirip ateşe vererek izinsiz gösteri yapan ve uyarılara rağmen dağılmayarak polise taş, molotof, havai fişek ve ses bombası atan gruba, basınçlı su ve biber gazıyla müdahale edildi.

Haberler 17.08.2015, 11:23
Gaziantep'te yol kapatan gruba müdahale

(DHA) - GAZİANTEP'te, çöp konteynerlerini devirip ateşe vererek izinsiz gösteri yapan ve uyarılara rağmen dağılmayarak polise taş, molotof, havai fişek ve ses bombası atan gruba, basınçlı su ve biber gazıyla müdahale edildi. 

Öğleden sonra Vatan ile Beybahçe Mahallesi'nde toplanarak izinsiz gösteri yapmak isteyen yüzleri poşu ile kapalı bir grup, çöp konteynerlerini devirip ateşe vererek barikat kurdu. Uyarılara rağmen dağılmayarak polise taş, molotof, havai fişek ve ses bombası atan gruba polis biber gazı ve basınçlı suyla müdahale etti. Gruptakilerden birinin attığı molotofun isabet ettiği TOMA alev alıp yandı. Alev alan TOMA'ya başka bir TOMA'dan su sıkılarak müdahale edildi. Ara sokaklara dağılan gruba, polisin müdahalesi devam ederken, bölgede güvenlik önlemleri arttırıldı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@