Galip Öztürk'ten Çalışanlarına İstikrar Mesajı

ANKARA (ANKA)- Metro Turizm kurucusu Samsunlu İşadamı Galip Öztürk, sosyal paylaşım sitesi Facebook &u...

Haberler 31.10.2015, 14:15
Galip Öztürk'ten Çalışanlarına İstikrar Mesajı

ANKARA (ANKA)- Metro Turizm kurucusu Samsunlu İşadamı Galip Öztürk, sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden yaptığı paylaşımda çalışma arkadaşlarına 1 Kasım 2015 seçimiyle ilgili mesaj verdi, sandık tercihinin Türkiye’nin istikrarı yönünde olması gerektiğini işaret etti.

Metro Turizm'in kurucusu Galip Öztürk, Facebook hesabından bir paylaşım yaparak çalışanlarından 1 Kasım seçimlerinde 'istikrara' oy vermelerini istedi. Öztürk’ün "Ak günlerin ülkemizi terk etmemesi ümidiyle" diyerek tamamladığı o paylaşımı şöyle:

"Sevgili kardeşim... Çok Kıymetli çalışma arkadaşım... Ben Galip Öztürk... Ülkemiz 1 Kasım Pazar günü seçime gidiyor. Türkiye'nin istikrarına, Birliği'ne ve Al bayrağına sahip çıkmak her birimizin görevidir. Bu ulvî görevimizin temelinde oy kullanmak ve bir tercih yapmak yatar. Bizler ferasetimizi koruyarak tercihimizi Türkiye'nin istikrarı yönünde kullanmalıyız. Pazar günü Yapacağımız seçimin ülkemize ve insanlığa hayırlar getirmesini diliyor, Ak günlerin ülkemizi terk etmemesi ümidiyle saygı ve sevgilerimi sunuyorum."(ANKA)

(ÜNS/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@