Flaş Flaş Edirne’de 2 PKK'lı tutuklandı

EDİRNE’de Bulgaristar güvenlik güçleri ile yapılan işbirliği sonucu sınırı kaçak geçen iki PKK'lı, Türk tarafına teslim edildi.

Haberler 15.05.2016, 20:38
Flaş Flaş Edirne’de 2 PKK'lı tutuklandı
EDİRNE’de Bulgaristar güvenlik güçleri ile yapılan işbirliği sonucu sınırı kaçak geçen iki PKK'lı, Türk tarafına teslim edildi. Mardin Nusaybin İlçesi’nde polisle çatışmaya girdikleri belirtilen 2 PKK'lı terörist, tutuklanarak cezaevine konuldu.

Edirne Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, sınırı kaçak olarak geçen 2 kişi ile ilgili Bulgaristan polisini bilgilendirdi. Bu bilgi üzerine Bulgar polisi Mardin nufüsüna kayıtlı 17 yaşındaki A.D. ve 24 yaşındaki G.D.’yi sınırda yakaladı. Gözaltın alınan A.D. ve G.D., Bulgar güvenlik güçleri tarafından Edirne Kapıkule Sınır Kapısı’nda Türk tarafına teslim edildi. Edirne Emniyet Müdürlüğü’nde ifadesi alınan A.D ve G.D., terör örgütüne üye olmak suçundan tutuklanarak Edirne Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.

Tutuklanan teröristlerin Mardin Nusaybin İlçesi’nde soka çıkma yasağında polisle çatışmaya giren teröristler olduğu öğrenildi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@