Flaş Flaş Atilla Taş'a tutuklama talebi

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da bulunduğu 12 şüpheliden 8'i savcılık sorgularının...

Haberler 02.09.2016, 19:15 02.09.2016, 19:33
Flaş Flaş Atilla Taş'a tutuklama talebi
Ümit TÜRK / İstanbul, () - Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da bulunduğu 12 şüpheliden 8'i savcılık sorgularının ardından tutuklanmaları talebiyle mahkemeye sevk edildi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu savcılarından Murat Çağlak tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, hakkında gözaltı kararı bulunan 35 gazeteci ve akademisyenden gözaltına alınan ve aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da bulunduğu 12 kişi bu sabah emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

ATİLLA TAŞ İLE BİRLİKTE 8 KİŞİYE TUTUKLAMA TALEP EDİLDİ

Soruşturma savcısına ifade veren şüphelilerden Atilla Taş, Gökçe Fırat Çulhaoğlu, Dinçer Gökçe, İskender Yunus Tiryaki, Levent Arap, Murat Aksoy, Mutlu Çölgeçen ve Ayhan Şimşek tutuklanmaları talebiyle nöbetçi sulh ceza hakimliğine gönderildi.

4 KİŞİ SERBEST

Savcılık şüphelilerden Rasih Yılmaz, Abdullah Alparslan Akkuş, Ömer Şahin savcılıktan ve Nurullah Öztürk'ün serbest bırakıldı.
 
ihraç edilen öğretmenlerin sıralı tam isim listesi ihraç edilen öğretmenlerin özlük hakları nelerdir
Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@