FETÖ soruşturmasında ev ve işyerlerine polis baskını

BOLU’da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında polis ekipleri haklarında gözaltı kararı bulunan 5 esnafın ev ve işyerlerinde arama yaparak çok sayıda evrak, CD ve bilgisayara el koydu.

Haberler 17.08.2016, 17:10
FETÖ soruşturmasında ev ve işyerlerine polis baskını
Murat KÜÇÜK/ BOLU, () - BOLU’da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında polis ekipleri haklarında gözaltı kararı bulunan 5 esnafın ev ve işyerlerinde arama yaparak çok sayıda evrak, CD ve bilgisayara el koydu.

Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ve Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri haklarında gözaltı kararı bulunan iş adamlarının ev ve işyerlerine eş zamanlı baskınlar yaptı. Çok sayıda polisin katıldığı baskınlarda, işyerlerindeki sorumlu kişilere 'Arama izni' okunduktan sonra arama çalışmaları yapıldı.

Aramalarda çok sayıda evrak, CD ve bilgisayara el konuldu. Haklarında gözaltı kararı bulunan iş yeri sahiplerinden İsmail F., Mehmet Ö., Uğur A., Şafak T. gözaltına alınırken, ev ve işyerinde bulunamayan Yasin S.’nin yakalanması için çalışmalar devam ediyor.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@