FETÖ imamı Ödemiş'e getirildi

İZMİR'le birlikte 6ı ilde terör örgütü FETÖ'yle bağlantılı kişilere yönelik düzenlenen 'Gölbaşı 2' operasyonunda gözaltına alınan 20 kişiden, Bursa'da yakalanan ve örgütün 'Ödemiş...

Haberler 05.08.2016, 11:24
FETÖ imamı Ödemiş'e getirildi

Faruk ÇARK / ÖDEMİŞ (İzmir), () - İZMİR'le birlikte 6ı ilde terör örgütü FETÖ'yle bağlantılı kişilere yönelik düzenlenen 'Gölbaşı 2' operasyonunda gözaltına alınan 20 kişiden, Bursa'da yakalanan ve örgütün 'Ödemiş İmamı' olduğu belirtilen Ali Arslan  Ödemiş'e getirildi.

Ödemiş'te FETÖ'yle bağlantılı olan kişilere yönelik geçen 27 Temmuz'da yapılan 'Gölbaşı 1' operasyonunda gözaltına alınan 19 kişiden 11'i tutuklandı. Bunun devamı olan 'Gölbaşı 2' operasyonu ise Ödemiş merkez ilçenin yanı sıra Ankara, Şanlıurfa, Kayseri, Bursa ve İstanbul'da da gerçekleştirildi. 45 adrese giden polis, 20 kişiyi gözaltına aldı. Örgüt yöneticisi ve 'Ödemiş İmamı' olduğu belirtilen Ali Arslan da operasyonda Bursa'da yakalandı. Gözaltına alınanlar Ödemiş'e getirilmeye başlandı. Ali Arslan da akşam saatlerinde kente getirildi. Sağlık kontrolünün ardından sorgu için Ödemiş Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@