Fatih Portakal tutuklandı mı?

Fox Haber spikeri Fatih Portakal kendisi hakkında çıkan 'tutuklandı' haberleri üzerine sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan yanıt

Haberler 22.07.2016, 11:34 22.07.2016, 14:34
Fatih Portakal tutuklandı mı?
Fox Haber spikeri Fatih Portakal kendisi hakkında çıkan "tutuklandı" haberleri üzerine sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan yanıt açıklama yaptı.

Portakal yayınladığı videolu açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Günaydın herkese bir kaç gündür böyle gözaltına alındı, tutuklandı gibi abuk sabuk şeyler var. Hatta az öncede bir arkadaşla da fotoğraf çekinirken inanmamışlar arkadaşları o tutuklandı cezaevinde demişler. Milletin ağzı torba değilki büzesin. Vallahi ben merak etmeyin dışardayım özgürüm. Gözaltına alınmama ve ya tutuklanmam içinde hiç bir gerekçe göremiyorum. Her zaman da duruşum belli oldu her zaman çizgim belli oldu her zaman vicdandan ve akıldan yana oldum. Her zaman da bu ülkenin temelleri olan Atatürk ilke ve inkılaplarının yanında oldum. Geçmişte nasılsam bugün de hep aynı şekildeyim. Geçmişte eleştirdiğim konuların hepsi bugün maalesef karşımıza çıkıyor. Keşke bizi dinleyebilselerdi."
 
Önyargılı akıllardan ve kara gönüllerden geçenlere gelsin pic.twitter.com/vwzty9NXNV
— fatih portakal (@fatihportakal) July 22, 2016 Twitter fotoğraf atatürk
Kaynak: birgun.net
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@