Fatih Portakal'ın 30 Yıldır Sakladığı Dövmesi Ortaya Çıktı!

Fox TV'de ana haber bültenini yıllarca sunarak mesleğinde zirveye çıkan ve zirvedeyken köşesine çekilme kararı vererek görevini bırakan gazeteci Fatih Portakal'ı 30 yıl boyunca sakladığı dövme ortaya çıktı.

Fatih Portakal'ın 30 Yıldır Sakladığı Dövmesi Ortaya Çıktı!

Türk televizyonlarında ana haber sunucuları arasında son yılların en yüksek reytinglerine sahip olan ve ardından da emekli olup köşesine çekilen Fatih Portakal'ın 30 yıldır sakladığı dövme gerçeği ortaya çıktı.Fox TV ana haber bültenini sunduğu sırada reyting rekorları kıran ve haberciliği bir başka boyuta taşıyan Fatih Portakal bu yayın yılının hemen başında sürpriz bir adım atmış ve emekliye ayrıldığını duyuyarak İzmir Seferihisar'da bulunan evine çekilmişti.FATİH PORTAKAL GÜNDEMİ YOUTUBE'DA DEĞERLENDİRİYORFatih Portakal meslek hayatına herhangi bir yayın organı üzerinden devam etmiyor. Zaman zaman Youtube kanalı üzerinden gündeme dair değerlendirmelerle takipçileriyle yaşanan gelişmeleri değerlendiriyor.30 YILLIK DÖVME ORTAYA ÇIKTI!Fatih Portakal'ın yıllar takım elbise giydiği için görünmeyen ve saklanan dövmesi de yıllar sonra ortaya çıktı. Youtube kanalından yayın yapan Fatih Portakal spor kıyafet giyinince kolundaki dövme yayında görüldü. Fatih Portakal'ın kolunda Mustafa Kemal Atatürk'ün imzasının yer aldığı bir dövme yer alıyor.

Dövmenin yayında görülmesi üzerine Fatih Portakal'ın takipçileri ünlü gazeteciye dövme nedeniyle övgüler yağdırdılar. Fatih Portakal bu övgülere teşekkür ederek dövmenin 30 yıllık olduğunu belirtti.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@