Faizsiz Ev Almak İktisatEvim'le Çok Kolay

Çocukken hangimiz oturacağımız evi kafamızda tasarlamadık ki! Bir çocukluk evini hayal etmek, en dürüst duygularımıza dayanan bir duruma bakışımızı yansıtabiliyor.

Gündem 23.06.2020, 15:30
Faizsiz Ev Almak İktisatEvim'le Çok Kolay

Çocukken hangimiz oturacağımız evi kafamızda tasarlamadık ki! Bir çocukluk evini hayal etmek, en dürüst duygularımıza dayanan bir duruma bakışımızı yansıtabiliyor. Günümüzdeki ev alma fırsatları hiçbir dönemde bulunmuyordu. Pandemi ev almak için bir fırsata dönüştü.  Çocukluk hayallerinizi ertelemenize gerek yok, faizsiz ev alma şansına sahipsiniz.  .

İktisatEvim kendisini Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi olarak tanımlıyor.  Ev satın almak kuşkusuz ekonomik açıdan en büyük hayallerimizden biridir. İktisatEvim faiz ödemeden ev almak için sizlere en büyük avantajları sunar.  Her ekonomik guruba uygun avantajlar sunan İktisatEvim istediğiniz sistemi tercih ederek ev sahibi olmanıza destek verir. Aşağıda faizsiz toplumsal dayanışma sistemi başlıkları hakkında detaylı bilgi aktaracağız.

  • Sıra Tespitli İktisat
  • Kurasız İktisat
  • Esnek Ödemeli İktisat

Ülkemizde ve tüm dünyada geçerliliği olan İktisatEvim faizsiz ev yöntemi ile Türkiye’nin herhangi bir yerinde ev yâda araba sahibi olabilirsiniz.

Sıra Tespitli İktisat

Faiz ödemeden ev almak, İktisatEvim ile çok kolay!

Noter huzurunda yapılan sıra tespitli sistemde peşinatlı yâda peşinatsız yönteme dâhil olabilirsiniz. 50’binden başlayarak istediğiniz fiyat aralığında evi satın alabilirsiniz.  Tek yapmanız gereken almak istediğiniz eve karar vermek ve sonrasında her ay ne kadarlık bir tasarruf yapabileceğinizi iyi hesaplamaktır. 

Siz ödeyebileceğiniz aylık tutarı belirledikten sonra size en uygun guruba dâhil edilirsiniz. Noter huzurundaki çekiliş ile kaçıncı sıradan evinizi alacağınız belirlenir. 

Kurasız İktisat

Faiz ödemeden ev almak isminden de anlaşılacağı üzere kurasız bir sistemdir. Ne kadarlık bir ev alacağınızdan ne kadar taksit ödemek istediğinize ve hatta ödeme planınıza kadar sizin kontrolünüzde olan bir sistemdir. Ara ödeme yok ve ister peşinat ödersiniz ister ödemezsiniz. 

Esnek Ödemeli İktisat

Faizsiz ev sistemlerinden en avantajlı olanıdır. Esnek ödemeli sistemi özellikle esnaf için kurtarıcıdır. Üyelerin ekonomik durumlarına göre her ay sabit taksit ödeme şartı olmadan taksit tutarlarını belirler.  Her şey üyenin inisiyatifindedir.  Dilerse peşinat öder dilemezse ödemez.  Ara ödeme gibi bir zorunluluk yoktur.  Bir sonraki ay bu taksit beni zorlar mı diye düşünmenize gerek yoktur. Esnek ödemeli İktisat Sistemi ile dilerseniz ev, araba, arazi vb. satın alabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@