Faizsiz Araba Sahibi Yapan Firmalar

Faizsiz Araba Sahibi Yapan Firmalar

Gündem 28.07.2020, 12:00
Faizsiz Araba Sahibi Yapan Firmalar

Faizsiz araba sahibi yapan firmalardan bazıları şöyledir:

  • Fuzuloto
  • Birikimoto
  • Katılımevim
  • Eminoto
  • Birarabam

Faizsiz araba sahibi yapan firmalar; müşterilerinden peşinat, vade farkı veya faiz talep etmemektedirler. Ayrıca bu firmalara ara ödeme yapma zorunluluğu da bulunmamaktadır.

Fuzuloto İle Faizsiz Araba Sahibi Olmak

Fuzuloto ile faizsiz araba almak isteyenler; peşinatsız, faizsiz ve kredisiz şekilde araba sahibi olabilmektedirler. Bütçelerine uygun bir arabayı, vade farkı ödemeden satın alabilmektedirler. Dahil olacakları ödeme grubuna ve ödeme güçlerine göre taksit tutarlarını kendileri belirleyebilmektedirler. Türkiye’nin herhangi bir şehrinden araba seçebilmektedirler. Diğer katılımcılar ile altın günü sistemine dayanan bir sistem ile araba sahibi olmak isteyenler; her ay noter huzurunda yapılacak olan çekilişler ile arabalarına sahip olabilmektedirler. Fuzuloto kendilerine peşinat zorunluluğu koymamaktadır. Ancak ödemelerinin daha çabuk bitebilmesi için peşinat veya ara ödeme yapma hakları bulunmaktadır. Ödeme güçlüğü çekmeleri durumunda ise; taksitleri istedikleri zaman durdurma imkanına sahiptirler.

Birikimoto Aracılığı İle Faizsiz Araba Satın Almak

Birikimoto ile faizsiz araba almak isteyenler; Birikimoto’nun sunduğu 3 sistemden birine dahil olarak araba alabilmektedirler. Sabit sistem, erken teslimatlı sistem ve serbest sistem olmak üzere 3 sistem sunulmaktadır. Sabit sisteme dahil olanlar; noter huzurunda yapılacak olan kura ile araçlarını alacakları tarihi öğrenmektedirler. Erken teslimatlı sistem ile ek bir ödeme yapmadan aracı kısa süre içerisinde teslim alabilmek mümkün olmaktadır. Faizsiz araba sahibi yapan firmalardan biri olan Birikimoto’nun serbest sistemi ile araç satın almak isteyenler; yapacakları ödemelere göre araçlarını satın alacakları tarihi kendileri belirleyebilmektedirler.

Birarabam İle Faizsiz Araba Almak

Birarabam’dan faizsiz araç satın almak isteyenlere özel kampanya fırsatları sunulmaktadır. Faizsiz araba sahibi yapan firmalardan biri olan Birarabam; müşterilerinin bütçelerine göre bir ödeme planı oluşturmasına imkan tanımaktadır. Ödeyecekleri taksit sayısı, araca kavuşma süreleri gibi durumları müşterileri kendileri belirlemektedirler. Birarabam aracılığı ile faizsiz araba alacak olanlar ile banka kredisi ile araba alacak olanlar kıyaslandığında; Birarabam ile araba alacak olanlar ortalama 15.000 TL karda olmaktadırlar.

https://www.evalmakistiyorum.com/

https://www.evalmakistiyorum.com/faizsiz-araba-kampanyalari/

https://www.evalmakistiyorum.com/kredi-cekmeden-taksitle-ev-araba-sahibi-olun/

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@