Faizsiz Araba Nasıl Alınır? Hangi Firmalar Var?

Faizsiz Araba Nasıl Alınır? Hangi Firmalar Var?

Gündem 28.07.2020, 11:57
Faizsiz Araba Nasıl Alınır? Hangi Firmalar Var?

Faizsiz araba almak isteyenler tasarruf şirketlerinden birine giderek kendilerine uygun bir sistemi seçmelidirler. Buna göre aylık kira öder gibi belirli tutarlarda taksit ödemesi yaparak istedikleri aracı alabilmektedirler. Faizsiz araba alınabilmesine olanak tanıyan firmalar ise şöyledir:

  • Birarabam
  • Fuzuloto
  • Birikimoto
  • Katılımevim
  • Eminoto

Birarabam İle Faizsiz Araba Nasıl Alınır?

Birarabam ile faizsiz araç almak isteyenlerin aylık 429 TL’den başlayan taksit tutarları ile hayallerindeki aracı alabilmeleri mümkün olmaktadır. birarabam.com adresindeki formu doldurmaları durumunda, Birarabam yetkilileri kişiyi aramaktadır. Bütçelerine göre uygun taksit tutarları ile kira öder gibi küçük tutarlarda ödeme yaparak istedikleri aracı satın alabilmeleri mümkündür. Kişilerin 80 aya kadar taksit ile araç alacak olmaları durumunda bile Biarabam taksitlerin daha erken kapanmasını sağlamaktadır. Bu sayede kişi aracına çok daha erken kavuşabilmektedir. Taksitleri kişi bütçesine göre ayarlayabileceği gibi herhangi bir faiz, vade farkı veya peşinat ödemek zorunda da kalmamaktadır. Talep edilen aracın sıfır veya ikinci el olması fark etmemektedir.

Fuzuloto İle Faiz Ödemeden Araba Nasıl Alınır?

Fuzuloto ile faizsiz araç almak için fuzuloto.com adresine girilmesi, 444 63 13 numarasının aranması veya Fuzuloto şubelerine giderek temsilciler ile görüşülmesi ve sisteme dahil olunması gerekmektedir. Türkiye’nin her yerinden alınacak olan otomobiller için sisteme dahil olunabilmektedir. Araç almak isteyenler için birden fazla sistem seçeneği sunulmaktadır. Kişi ekonomik durumuna ve tasarruf yöntemine göre kendisine uygun olanı seçmelidir. Fuzuloto ile faizsiz araba almak için sisteme dahil olduktan sonra ödeme güçlüğü çekenlerin istedikleri zaman sistemden çıkabilmeleri mümkündür.

Birikimoto İle Faizsiz Araç Alımı Nasıldır?

Birikimoto ile faizsiz araba almak için birikimoto.com adresine girilerek form doldurulabilmekte veya 444 0 850 numaralı müşteri iletişim hattı aranabilmektedir. Aylık 400 TL’den başlayan taksitler ile Birikimoto aracılığı ile faizsiz araba alabilmek mümkündür. Müşterilerinin hayallerindeki araca sahip olabilmeleri için ödeme planını kendilerinin hazırlamasına izin vermektedir. Aynı zamanda sabit sistem, erken teslimatlı sistem ve serbest sistem olmak üzere müşterilerine 3 farklı sistem sunmaktadır.

https://www.arabahayalim.com/

https://www.arabahayalim.com/2020-faizsiz-araba-kampanyalari/

https://www.arabahayalim.com/faizsiz-araba-nasil-alinir/

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@