EYT'lilere özel ek nakit desteği duyuruldu! 7.500 TL'ye kadar nakit verilecek! Denizbank'tan EYT'lilere ödenecek!

EYT yasasında sona gelinmesiyle beraber düzenlemenin detayları da ortaya çıktı. Bu kapsamda EYT’liler Denizbank’tan 7.500 TL’ye varan nakit promosyondan yararlanabilecek! İşte detaylar…

EYT'lilere özel ek nakit desteği duyuruldu! 7.500 TL'ye kadar nakit verilecek!

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ile ilgili yasanın Meclis’e gelmesiyle beraber yeni detaylar da öğrenilmeye başladı. Meclis onayı sonrasında yürürlüğe girecek yasa kapsamında ilk etapta 2.5 milyona yakın kişinin emekli olması bekleniyor.

2023 yılında emeklilere yönelik yapılan kazanımlar sonrasında bankalar da harekete geçti. Emekli maaş müşterisi kazanmak isteyen bankalar tüm emeklilerin yüksek nakit promosyon oranlarından yararlanmalarını hedefliyor. Emekli maaşını Denizbank’a taşıyanlar ile EYT kapsamında yer alan emeklilere otomatik fatura ödeme talimatına karşılık 7.500 TL’ye varan promosyon verilecek.

EYT’LİLERE 7.500 TL’YE VARAN PROMOSYON!

Emekli maaşını Denizbank’tan 3 yıl süre ile alma sözü veren emeklilere 5.000 TL’ye kadar emekli promosyonu verilecek. EYT kapsamında emekli olacak vatandaşlara ise fatura ödeme talimatı vermeleri halinde 7.500 TL’ye varan emekli nakit promosyonu ödemeleri yapılacak.

EYT’lilere ek ödül fırsatlarını duyuran Denizbank, maaş tutarına göre farklı tutarda promosyon ödemesi yapacak. Standart promosyon ödemesi emekli maaş tutarı dikkate alınarak yapılmaktadır. EYT’lilere özel 7.500 TL’ye varan promosyon ödemesi, fatura talimatlarına ek olarak ödenmektedir.

DENİZBANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU ŞARTLARI

EYT'lilere özel ek nakit desteği duyuruldu! 7.500 TL'ye kadar nakit verilecek! Denizbank'tan EYT'lilere ödenecek!

EYT’lilere özel ek ödül fırsatları ile emekli maaş promosyonu sunan Denizbank, maaş tutarına ve fatura talimatına göre promosyon ödemesi yapmaktadır. Maaş tutarı 3.500 TL ve altında olanlar 3.000 TL, 1 fatura talimatı veren EYT’lilere 1.500 TL ödül ile toplamda 4.500 TL promosyon ödenecek. Emekli maaşı 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlar ise 4.500 TL promosyona ek olarak 1 fatura talimatı veren EYT’liler için 2.250 TL ek ödül ile 6.750 TL ödeme yapılacak. En fazla ise 7.500 TL’ye kadar promosyon ödenebiliyor.

SONRAKİ HABER