Esrar Aleminde Arkadaşını Vurdu

ADANA'da 22 yaşındaki Ömer Çadırlı, esrar aleminde tartıştığı 23 yaşındaki Tunahan Kurt'u pompalı tüfekle bacaklarından vurarak yaraladı.

Haberler 24.01.2016, 11:35
Esrar Aleminde Arkadaşını Vurdu

(DHA) - ADANA'da 22 yaşındaki Ömer Çadırlı, esrar aleminde tartıştığı 23 yaşındaki Tunahan Kurt'u pompalı tüfekle bacaklarından vurarak yaraladı.

Merkez Yüreğir İlçesi, Ulubatlı Hasan Mahallesi'nde oturan Tunahan Kurt ile Ömer Çadırlı, iddiaya göre esrar alemi yapmak için Sezai Karakoç Bulvarı'na çıktı. 10'uncu Tanker Üs Komutanlığı'nın yanından geçen DSİ sulama kanalının kenarında oturan iki arkadaş, esrar içip sohbet etmeye başladı. Bir süre sonra Kurt, arkadaşına 'Sen fazla içtin' diye kızınca aralarında tartışma çıktı.

Uyuşturucunun da etkisiyle Tunahan Kurt, arkadaşına "İçtiysem ne olur, beni mi indireceksin. Beni indirecek adam daha doğmadı" diye bağırdı. Aldıkları uyuşturucunun  etkisiyle arkadaşının sözlerine kızan Çadırlı, yanındaki av tüfeğiyle Kurt'un bacaklarına ateş etti. Her iki bacağından yaralanan Kurt, dengesini kaybederek, su olmayan kanala yuvarlandı.


'KAFA TUTTU, BEN DE İNDİRDİM'

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekibi, yaralı Tunahan Kurt'a ilk müdahaleyi yaptı. Bir polis kravatını çıkartıp yaralı gencin bacağına tampon yaptı. Bir süre sonra da polis ekibinin olay yerine gelen sağlık görevlilerine teslim ettiği Kurt, hastaneye kaldırıldı. Arkadaşını vurduktan sonra kaçarken yakalanan Ömer Çadırlı da, "Sigaralık sardık içiyorduk. Bana fazla içtiğimi söyledi. Tartışmaya başladık, 'Beni indirecek adam daha doğmadı' diye kafa tuttu. Ben de indirdim" dedi. Ağır yaralı Kurt'un tedavisi sürerken, arkadaşını vuran Çadırlı gözaltına alındı.

 

 


 

 

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@