Esra Erol'da ahlaksız itiraflar! ''Vallahi başımıza taş yağacak''

ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programında 28 yaş küçük evli komşusu ile kaçan Cengiz itirafları ile pes dedirtti. Duydukları karşısında şaşkına dönen Esra Erol, ''Vallahi bu kez başımıza taş yağacak'' diyerek tepkisini dile getirdi.

Gündem 23.09.2020, 11:05
Esra Erol'da ahlaksız itiraflar! ''Vallahi başımıza taş yağacak''

Esra Erol'da programına katılan Ferdi Karakuş, kayıplara karışan karısını ve kızını ararken şoke eden gerçeklerle yüzleşmişti. Karısı 'abim' dediği kendisinden 28 yaş büyük komşuları Cengiz ile kaçmıştı. Esra Erol'un bulup yayına getirdiği Esra Karakuş, eşiyle yüzleşirken 'ahlaksızlığının' zirvesine çıktı. Ferdi Karakuş bu yüzleşmede küçük kızının kendisinden olmadığını öğrendi. Ferdi'nin 'abim, babam gibi' diyerek sürekli evlerinde konuk ettiği komşusu Cengiz ise salı günü ekrana çıktı. Cengiz'in pişkinlikle yaptığı ahlaksız itiraflar karşısında Esra Erol 'Vallahi bu kez başımıza taş yağacak' diyerek tepki gösterdi.  

Ferdi Karakuş'un eşi Esra Karakuş, 4 Eylül 2020 günü evden kaçtı. 6 yaşındaki oğlunu komşusuna bırakan Esra Karakuş, "Ben doktora gidiyorum" dedi ve bir daha dönmedi. Ferdi Karakuş, karısı eve dönmeyince polise başvurdu. Çabalarına rağmen karısını bulamayınca Esra Erol'a çıkan Ferdi Karakuş, karısını günler sonra buldu. Ancak ortaya öyle gerçekler çıktı ki adam hayatının şokunu yaşadı. Karısı, Esra Erol'un canlı yayına katılıp kocasının gözünün içine bakarak 'Ben Cengiz'i seviyorum onunla kaçtım' dedi.  

Kızı da komşudan çıktı Esra Karakuş'un 'ahlaksız' itirafları bu kadarla sınırlı değildi. Kendisinden 28 yaş büyük olan Cengiz ile tam 2 yıldır bu ilişkiyi sürdürüyordu. Hatta Ferdi'nin 4 aylık kızı sandığı Ecrin de Cengiz'dendi. Cengiz de kızın kendisinden olduğundan haberdardı ve 40'ını çıkarma kutlamasına katılıp fotoğraf çektirmişti. Ferdi kızının kendisine ait olmadığını öğrenince göz yaşlarına boğuldu. İzleyiciyi ve Esra Erol'u çileden çıkaran ise Esra Karakuş'un tüm olanları büyük bir gururla ve övünerek anlatmasıydı.

Salı günü Esra Erol bu kez Esra Karakuş'un kaçtığı Cengiz'i canlı yayına çıkardı. Genç kadından 28 yaş büyük olan Cengiz, her söylediği sözle stüdyoda infial yarattı. Esra Erol, Cengiz Bey'e stüdyoya girer girmez 'komşu ne demek' diye sordu. Cengiz, 'Komşu can demek, dost demek, gerektiği yerde yardım etmek, gerektiği yerde her türlü müdahaleyi yapmak' karşılığını verdi. 

Sürekli Ferdi'nin evindeydim Karısını kaçırdığı Ferdi'nin kendisine 'abi' diye hitap ettiğini belirten Cengiz ilişkiyi şöyle itiraf etti: -Esra ile 2 yıla yakın ilişkimiz var. Sürekli Ferdi Karakuş'un evinin içindeydim. Ferdi beni sürekli beni evine çağırıyordu. Ferdi bana abi derdi.  Bizim ilişkimizi kimse bilmiyordu. Evlerine girmek için bahane aramama gerek yoktu. Ferdi bir şekilde beni hep çağırıyordu. Esra bir kere bile çağırmadı. 

Bu söz üzerine avukat Hülya Kuran 'Beyefendi utanmasanız diyeceksiniz bu ilişkinin sebebi Ferdi" deyince Cengiz Bey ile aralarında şu diyalog geçti: -Hanımefendi Allah bana bu sevgiyi vermişse, bu aşk ateşini düşünmüşse kimse engelleyemez. Hülya Kuran - Allah bir de diyor ki emanete yan gözle bakmayın. Cengiz: Evet doğru öyle diyor. Allah-u tala bir de diyor ki ya kulum ben size aşk ateşi verdiğim zaman onu kullanın diyor. Bana bu nerden geldi. 

Cengiz, Esra ile olan ilişkisini 'kutsal bir aşkmış' gibi şiddetle savununca Esra Erol da dayanamadı ve "Bir komşu evine girip çıktığı kişinin eşine farklı gözle bakar mı? Yaptığınızı doğru buluyor musunuz' diyerek tepki gösterdi. Bunun üzerine Cengiz, 'Haklısınız. Ama geydiyse ne yapalım. Ben göz dikmedim. Sadece sevdim. Karşılıklı sevdik. Sevdim ne yapayım ben ya...' karşılığını verdi. Esra Erol bu kadar kutsal bu duyguyu ayaklar altına almayalım diyerek Cengiz'e ayar verdi.  

Esra Erol'un sözleri üzerine Cengiz bu kez, Esra Karakuş'un kendisini baştan çıkardığını anlattı. Cengiz şunları söyledi: *- 'Bana o teklif etti. Senden hoşlanıyorum' dedi. Ben yapma etme kızım aramızda çok yaş farkı var dedim. Hiç bir şey diyemedim şaşırdım kaldım. Allah canımı alsın ki yaş farkı var aramızda yapma etme beni sevme dedim. Ben taşınacaktım ama bana yalvardı. Yemin ediyorum gittiğimiz gün dahi sen beni bırakıp gidersen yeminle canıma kıyarım dedi. 

Vallahi bu kez başımıza taş yağacak Cengiz'in her itirafı stüdyoda küçük bir infial yarattı. Kendisini savunmak adına tüm çevresindeki kişilerin ilişkilerini bildiğini söyledi. Cengiz, "Ailece oturduğumuz mahallede her yerde, herkes bunu biliyordu. Herkes de bunu normal karşılıyordu. Birlikte çay içip yemek yediğimiz insanlar 'boşanın evlenin' diyordu. Yasak ilişkinin 2 yıl boyunca herkes tarafından bilinip onaylandığını öğrenen Esra Erol "Vallahi bu kez başımıza taş yağacak' dedi. 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@