Eskişehir’deki asker cenazesine katılan Bakan Avcı yuhalandı

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinin Dağlıca mevkiindeki PKK saldırısında hayatını kaybeden 16 askerden Astsubay Çavuş Mustafa Özdemir’in cenaze törenine katılan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı yuhalandı.

Haberler 08.09.2015, 22:39
Eskişehir’deki asker cenazesine katılan Bakan Avcı yuhalandı

Metin Özdemir için Eskişehir Reşadiye Camii’nde ikindi namazı sonrasında cenaze töreni düzenlendi. Özdemir’in cenazesinin askerlerin omzunda cami avlusuna getirildiği sırada protokoldeki yerini alan Avcı bir grup tarafından yuhalandı.

Ön sırada bulunan Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Engin Şahan bakana doğru “Protokol istemiyoruz” diye bağırdı. Arkada toplanan bir grup da, ‘Şehitler ölmez vatan bölünmez‘ sloganı attı.

nabi avci protesto1

İl Müftüsü Niyazı Ersoy’un kıldırdığı cenaze namazının ardından şehidin tabutu askerlerin omzunda top arabasına taşındı. Ön tarafta yürüyen Bakan Avcı, kalabalık tarafından burada da yuhalanmaya devam etti.

Cenaze aracı protokolün önünden geçerken de Bakan Nabi Avcı’ya yönelik tepkiler sürdü. Bakan Avcı daha sonra vali konağı önünde duran otomobiline bindi. Otomobil uzaklaşırken çevrede toplananlar Avcı’yı bir kez daha yuhaladı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@