Eski eşini vurup, 5 çocukla birlikte rehin aldı

Zonguldak'ta boşandığı eşini çocuklarını göstermediği iddiasıyla ayağından vuran şahıs, kadını, 3 çocuğu ve komşusunun 2 çocuğuyla birlikte rehin aldı.

Gündem 08.06.2020, 16:01
Eski eşini vurup, 5 çocukla birlikte rehin aldı

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yaşayan Ü.A., çocuklarını göremediği iddiasıyla eski eşini rehin aldı. Polisin ikna etmeye çalıştığı Ü.A'nın eşini ayağından vurduğu ve sağlık ekiplerinin eve girmesine izin vermediği öğrenildi.

ESKİ EŞİNİ, 5 ÇOCUKLA BİRLİKTE REHİN ALDI
Olay, saat 12.00 sıralarında Kepez Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, çocuklarını göremediğini iddia eden Ü.A., eski eşinin yaşadığı eve gitti. Evin önünde gördüğü kızıyla eski eşi A.A'nın evinin kapısına giden Ü.A, zorla içeri girdi. Ü.A. eşini ve evde bulunan 3 çocuğu ile komşusunun 2 çocuğunu rehin aldı.

SAĞLIK EKİPLERİNİN GİRMESİNE İZİN VERMEDİ
Komşularının haber vermesiyle eve çok sayıda polis ve sağlık ekibi yönlendirildi. Ü.A. bu sırada eski eşi A.A.'yı tabancayla ateş ederek ayağından vurdu. Polislerin iknası sonucu evde 5 çocuğu serbest bırakan Ü.A., sağlık ekiplerinin eve girmesine ise izin vermedi.

EKİPLER İKNA ETMEYE ÇALIŞIYOR
Polis ekipleri, Ü.A'yı ikna etmek için çalışmasını sürdürüyor. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumloğlu da olay yerine gelerek Ü.A'yı ikna etmeye çalışıyor.

DHA

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@