Eşiyle birlikte 8 yıldır lastik tamir ediyor

Ali ÇEVİKBAŞ/ISPARTA, () - ISPARTA'da oturan 1 çocuk annesi 33 yaşındaki Şerife Gizem Kutlu, yaklaşık 8 yıldır eşiyle birlikte lastik tamiratı yapıyor. Isparta'da oturan Şerife Gizem Kutlu, Yeni Sanayi Sitesi'ndeki eşine ait lastik tamirhanesinde...

Haberler 07.03.2016, 16:44
Eşiyle birlikte 8 yıldır lastik tamir ediyor
 ISPARTA'da oturan 1 çocuk annesi 33 yaşındaki Şerife Gizem Kutlu, yaklaşık 8 yıldır eşiyle birlikte lastik tamiratı yapıyor.
Isparta'da oturan Şerife Gizem Kutlu, Yeni Sanayi Sitesi'ndeki eşine ait lastik tamirhanesinde yaklaşık 8 yıldır aralıksız çalışıyor. Hava basıncı ölçme, lastik tamiratı ve değişimi gibi işleri eşiyle birlikte yapan Şerife Gizem Kutlu, kadınlara örnek oldu.
İşini severek yaptığını ve bu sayede eşine destek olduğunu söyleyen Şerife Gizem Kutlu, 15 yıl önce evlendiğini ve bir süre çalışmadığını kaydetti. Daha sonra eşine destek olmaya karar verdiğini anlatan Kutlu, "Burada işe başladım. İlk başlarda biraz zorlandım. Gelen müşteriler ilk başta çok şaşırıyordu. Ama sonradan onlar da alıştı" dedi.
Lastik tamiri yapabildiğini, hava basıncı ölçebildiğini ve araçlara jant takabildiğini kaydeden Kutlu, "Emeğimizle burada beraber çalışıyoruz. Kazancımızı evimize harcıyoruz. Mutluyum. Yardım etmeye devam edeceğim" diye konuştu.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlarken, kadınlara da mesaj veren Kutlu, "Evde oturmaktansa kadınların da eşlerine destek olmalarını istiyorum. Hiçbir başka işte çalışmayı düşünmedim. Elimizin kirli olması önemli değil" dedi.
Şerife Gizem Kutlu'nun eşi Gürhan Kutlu da eşiyle çalışmaktan mutlu olduğunu aktardı.

 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@