Eşini Taciz Eden Şahsa Kadın İç Çamaşırı Giydirdi Döverek Karakola Götürdü

İstanbul'da yaşanan olayda, bir adam eşini taciz ettiğini söylediği adamı yakaladı. Şahsa kadın iç çamaşırı giydiren koca, tacizci olduğunu söylediği şahsı döve döve karakola götürdü.

Eşini Taciz Eden Şahsa Kadın İç Çamaşırı Giydirdi Döverek Karakola Götürdü

Kameralara yansıyan olay İstanbul Pendik'te yaşandı. Gündeme gelen iddialar göre M.T. isimli bir şahıs T.O isimli bir kadını rahatsız etmeye başladı. Evinin yakınlarına gelen ve kadını sürekli rahatsız eden M.T isimli kişiden korkan T.O. durumu kocasına anlattı. Koca bir plan yaparak şahsı yakaladı. 

EŞİNİ TACİZ EDEN ADAMI YAKALADI

Elde edilen bilgiler kapsamında tacizci olduğu öne sürdüğü kişiyi yakalamak isteyen koca, eşine adamı arattırdı. Adamla bir buluşma ayarlayan koca, daha sonra eşiyle buluşmak için gelen adamı yakaladı. Evine gelen adamı yakalayan koca daha sonra adamı dövdü. 

Evine gelen adamı önce döven öfkeli koca ardından tacizci olduğu iddia edilen kişiye sutyen ve etek gydirdi. 

Bu şekilde şahsı sokağa çıkaran kişi döve döve karakola götürdü. Sokaktan geçenlerin gözlerine inanamadığı görüntü karşısında, karakola ulaşan koca ve şahıs gözaltına alındı. Tacizci olduğu iddia edilen kişi sorgusunun ardından serbest bırakıldı. 

M.T. isimli şahsı dövdüğü gerekçesiyle adliyeye sevk edilen E.O'da sevk edildiği adliyede adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı öğrenildi.

Yaşanan olaya dair görüntüler ise sosyal medya ve basında hızla yayıldı. 

Yorumlar (2)
Osman 2 hafta önce
Eline salık
adanali 2 hafta önce
doven suclu namuzsuzluk yapan sucsuz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@