Eşinden Büyük Darbe Yiyen Davut Kıranlı İntihar Mı Etti? Müge Anlı Son Dakika Açıklaması İle İddialara Yanıt Verdi!

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında geçtiğimiz haftanın gündemi olan Davut Kıranlı'nın intihar ettiği iddia edildi. Bu iddialara dair açıklamayı Müge Anlı yaparak olayın doğrusunu kamuoyuna duyurdu.

Eşinden Büyük Darbe Yiyen Davut Kıranlı İntihar Mı Etti? Müge Anlı Son Dakika Açıklaması İle İddialara Yanıt Verdi!

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yine gündem olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta eşinin başkası tarafından kaçırıldığını söyleyerek Müge Anlı'ya başvuran Davut Kıranlı'nın intihar ettiği iddia edildi.

HAMİLEYİM DİYEREK KANDIRIP KENDİSİNİ KAÇIRTMIŞ!

Müge Anlı'nın programında geçtiğimiz hafta Ordu'da yaşayan Davut Kıranlı'nın eşinin kaçırılmasına dair iddiası gündeme alındı. Olayın ayrıntıları ise daha sonra belli oldu. 3 aydır eşi Sevgi KıranlI'dan haber alamayan Davut Kıranlı'nın iddialarının doğru olmadığı ortaya çıktı. Müge Anlı, kaçırıldığı iddia edilen Sevgi Kıranlı'yı buldu. Ancak Sevgi Kıranlı'nın Muammer Cambaz'ı hamileyim diyerek kandırıp birlikte kaçtıkları öğrenildi.

CANLI YAYINDA ŞOK OLDU!

Davur Kıranlı'nın iddiasına göre Muammer Cambaz isimli evli bir şahıs Sevgi Kıranlı'yı kaçırmıştı. Ancak Sevgi Kıranlı canlı yayına katılarak Muammer Cambaz'ı sevdiğini söyledi. Rızası ile Muammer Cambaz'a kaçan Sevgi Kıranlı'nın canlı yayında eşi Davut Kıranlı'yı sevmediğini ve ayrılmak istediğini söylemesi ise yaşlı adam için şok etkisi yarattı.

MÜGE ANLI DOĞRUYU AÇIKLADI!

Yaşanan bu olaylar üzerine dün Davut Kıranlı'nın bir otomobilin önüne kendisini atarak intihar ettiği iddia edildi. Bu iddialara Müge Anlı'dan yanıt gecikmedi. Müge Anlı bir açıklama yaparak, “Bu iddia kesinlikle doğru değildir. Davut Kıranlı şu anda Ordu'da ve kızlarıyla beraberdir.Böyle yalan yanlış haber yapan internet sitelerine itibar edilmemesi gerekir. Bu yalanları gördüğünüzde bu siteleri takipten çıkarın. Onlar da anlasınlar yalanla yanlışla bu mesleğin yapılamayacağını. Davut amcanın zaten sıkıntıları var. Adamın hayata dair beklentileri bitmiş, umutları tükenmiş. İntihar etmesi için teşvik mi ediyorsunuz? Size yazıklar olsun. Bu mesleği ayaklar altına almayın.” dedi.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@