Eruh Ve Pervari İlçesinde Bazı Noktalarda Sokağa Çıkma Yasağı

SİİRT(ANKA) – Siirt Valiliği, Eruh ve Pervari ilçesi ilçesin...

Haberler 17.11.2015, 19:20
Eruh Ve Pervari İlçesinde Bazı Noktalarda Sokağa Çıkma Yasağı

SİİRT(ANKA) – Siirt Valiliği, Eruh ve Pervari ilçesi ilçesindeki bazı noktaların 15 gün süreyle “Özel Güvenlik Bölgesi” ilan edildiğini açıkladı.

Siirt Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, 21 Kasım-5 Aralık 2015 tarihleri arasında 15 gün süreyle “Özel Güvenlik Bölgeleri” açıklanarak, vatandaşların can ve mal güvenliği açısından bu alanlara girmemeleri istedi.

15 gün süreyle özel güvenlik bölgesi ilan edilen yerler şu şekilde:

“Eruh İlçesi Yassıdağ (Cirav) Bölgesi, Akmeşe Köyü-Gölgeliçeşme Tepe arası, Şeyhömer dağı bölgesi, Çaçi dağı bölgesi,  Pervari ilçesi Köpüçay-Doğanca-İğneli-Doğan Karakolları arası, Köprüçay-Doğanca Karakolu arasındaki bölgelerindeki ekli çizelgede gösterilen koordinatlar”

Açıklamada, milli güvenlik, kamu düzeni ve kamu esenliğinin sağlanması, suç işlenmesinin önlenmesi ve başkalarının hak ve özgürlüklerinin korunması amacıyla, bahse konu bölgelere gidilebileceği değerlendirilen vatandaşların, mezkur bölgelerdeki yasadışı unsurlardan ve bunlara yönelik alınacak tedbirlerden zarar görmemeleri için “Özel Güvenlik Bölgesi” ilan edildiği belirtildi. (ANKA)

(HM/OLÇ)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@