Erkekler Soruyor, sorunlarına çözüm buluyor.

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ve ilk yerli sosyal mecralarından biri olma başarısını gösteren Kizlar Soruyor ekibi tarafından sadece erkeklere özel oluşturulan bir sosyal mecra olarak erkeklersoruyor.com yayın hayatına başladı.

Gündem 25.11.2020, 18:57
Erkekler Soruyor, sorunlarına çözüm buluyor.

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ve ilk yerli sosyal mecralarından biri olma başarısını gösteren Kizlar Soruyor ekibi tarafından sadece erkeklere özel oluşturulan bir sosyal mecra olarak erkeklersoruyor.com yayın hayatına başladı.

Sitede erkeklere özel 12 farklı kategoride site üyeleri tarafından sorulan sorulara cevaplar veriliyor. Bu kategorilerde giymek için aldığınız bir kıyafetin nasıl olduğundan iş yaşamınıza dair her konuda sitenin diğer üyelerinin fikirlerini almanız mümkündür.

ErkeklerSoruyor sitesinin yeni kurulması nedeniyle şimdilik üye alımları her ne kadar aktif olmasa da sitenin paylaşımlarını takip edebilirsiniz.

Şu anda sadece soru – cevap içeriklerine yer verilen sitenin ilerleyen süreçte KizlarSoruyor benzeri bir konsept ile yayın hayatına devam edeceğini söylemek mümkün.

Üyelere özel fırsatlar

Erkekler Soruyor, tıpkı Kızlar Soruyor’da olduğu gibi sitenin eski üyeleri için farklı avantajlar sunan bir sosyal mecra olma özelliği gösteriyor. Sitenin kullanıcılarının her birine sitede bulundukları süre zarfında yapmış oldukları işlemler için Xper puanı adı verilen Kızlar Soruyor’a özel bir puanlama sistemi verilmektedir.

Bu puanlama sistemine göre örneğin sitede bir soruya cevap verdiğinizde 5 Xper puanı alırsınız. Sizin bir soruya verdiğiniz cevap, o soru için diğer kullanıcılar tarafından en iyi görüş seçilirse alacağınız Xper puanı da ona göre çok daha fazla olacaktır.

Xper puanlarının sayısına göre sitede üyelik seviyesinde yükseleceksiniz. Bu yükseldiğiniz seviyelere ise Xper seviyesi adı verilmektedir.

Xper seviyesi belli bir değerin üstünde olan site üyeleriyse sitede belli farklı ayrıcalıklara sahip oluyorlar. Bu ayrıcalıklara örnek olarak mesela Xper seviyesi 4 olmayan üyenin diğer site üyelerine mesaj gönderememesi örnek olarak gösterilebilir.

Erkeğe özel kategorilerde soruları cevaplayın.

Erkekler Soruyor’a üye olmak için elbette illa ki erkek olmak gibi bir zorunluluk bulunmuyor. Siteye kadınların da üye olması mümkün. Ancak Erkekler Soruyor’un bu noktadaki farkı, sitedeki içeriklerin erkeklere özel konularda yazılan içerikler olmasıdır.

Sitede erkeklerin hakkında soru sorarak cevap alıp görüşlerini paylaşabilecekleri 12 farklı kategori bulunmaktadır. Bu kategorileri şu şekilde belirtebiliriz:

 • Erkek Bakımı
 • Gamer
 • Garaj
 • İlişkiler
 • İş Kariyer
 • Kadınlar
 • Kültür Sanat
 • Spor Beslenme
 • Stil
 • Teknoloji
 • Ye İç Gez

Bu farklı kategorilerin tamamında site üyelerine soru sorarak üyelerin görüşlerini almak mümkündür.

Erkekler Soruyor’un yakın zaman içerisinde tıpkı KizlarSoruyor’da olduğu gibi farklı içerik çeşitleri de yayınlanmaya başlayacaktır. Bu içerikler KizlarSoruyor’da da olan bir üyenin bir konu hakkındaki görüşlerini bir blog yazısı gibi paylaştığı “Bence” ve üyelerin birbirlerine belli konularda anket yaptıkları “Anket” içeriğidir.

Erkeğe dair her konuda görüş paylaşılabilecek bir platform olan Erkekler Soruyor üyelerine giydiğiniz bir kıyafetin üzerinize yakışıp yakışmadığını bile fotoğrafını çekerek atabilirsiniz. Üyelerimiz bu görüşe cevaplar vererek üzerinize giydiğiniz bu kıyafetin size ne ölçüde yakıştığına dair yorumlar yapacaklardır.

Bununla birlikte erkek erkeğe spor konusunda konuşulabileceği gibi teknolojik ürünler ile ilgili de fikirlerinizi ErkeklerSoruyor üzerinden doğrudan paylaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken siteye giriş yaparak üye olmak.

ErkeklerSoruyor’un kullanıcılarına sunduğu bu özgür ortamla birlikte belli dönemlerde sitenin anlaşmalı olduğu markalarla yaptığı kampanyalardan da faydalanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sitede kıdemli bir üye olmak olacaktır.

Kısacası erkeğe dair her konuda fikir alabileceğiniz ErkeklerSoruyor’a üye olmak için daha fazla beklemeyin ve hemen sitedeki yerinizi alın.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@