Erdoğan'dan Şehit Ailelerine Taziye Telefonu...

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, terör saldırılarında şehit düşen polis ve asker ailelerine telefon açarak başsağlığı dileğinde bulundu.

Haberler 06.09.2015, 19:19
Erdoğan'dan Şehit Ailelerine Taziye Telefonu...
(DHA) - CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, terör saldırılarında şehit düşen polis ve asker ailelerine telefon açarak başsağlığı dileğinde bulundu. 

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, şehitlere Allah'tan rahmet, ailelere ve yakınlarına sabır ve metanet dileyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit polis memuru İlker Narin'in babası Selim Narin, şehit polis memuru Ahmet Gılıç'ın eşi Akile Gılıç, şehit polis memuru Olgun Kurbanoğlu'nun eşi Asuman Kurbanoğlu, şehit komiser yardımcısı Burhan Gatfar'ın babası Zeki Gatfar, şehit piyade onbaşı Yusuf Beylem'in babası İsa Beylem ve şehit piyade sözleşmeli er Batıkan Avcı'nın babası Köksal Avcı'yı telefonla aradı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, yaptığı telefon görüşmelerinde, ülkenin güvenliği, halkın huzuru için vatani görevlerini ifa ettiği sırada şehit düşen polislere ve askerlere Allah'tan rahmet dilediği, şehit ailelerine her zaman yanlarında olacaklarını belirttiği kaydedildi.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@