Erdoğan'dan NEF Stadyumu'nda önemli açıklamalar! Biz kuru vaat yapmıyoruz! İcraat İcraat İcraat!

Cumhurbaşkanı Erdoğan NEF Stadyumu'nda düzenlenecek 'İstanbul’un Sözü: Birlik, İrade, Zafer Programı'nda önemli konuşmalara yer verdi. Erdoğan'ın konuşmalarından önemli satır başları.

Erdoğan'dan NEF Stadyumu'nda önemli açıklamalar! Biz kuru vaat yapmıyoruz! İcraat İcraat İcraat!

Cumhurbaşkanı Erdoğan katılmış olduğu 'İstanbul’un Sözü: Birlik, İrade, Zafer Programı'nda önemli açıklamalar yaptı. Erdoğan AK Parti teşkilatlarına yeni talimatların verdiğini söyleyerek şunları dile getirdi; "Her birimiz kendi oy kullandığımız sandığın üyeleri ile en kısa sürede biraraya geleceğiz. İkamet ettiğimiz yerdeki AK Parti üyeleri ile temasa geçeceğiz. Kendimizden başlayarak halka halka bu seferberliği 85 milyonun tamamına yayacağız" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmalarından satır başları;

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasına halkı selamlayarak başladı ve şu kelimeleri kullandı; "AK Parti teşkilatımızın kıymetli mensupları değerli dava arkadaşlarım. Sizleri muhabbetle selamlıyorum. Buradan, İstanbul'un 39 ilçesindeki her bir kardeşime selam gönderiyorum. Fatih'in yadigarı İstanbul'u yeniden medeniyetimizin şahikası yapmak için gece gündüz çalışan, mücadele eden, ter döken her bir kardeşime şükranlarımı sunuyorum.

İstanbul İl Teşkilatımız Türkiye Yüzyılı'na İstanbul hazır diyerek çalıştı. Tempomuzu artırarak İstanbul'da dokunmadık gönül bırakmayacağız. Bugün burada, İstanbul sandıklarında görev alacak 96 bin AK Parti sevdalısıyla bir aradayız."

BİZ KURU VAAT YAPMIYORUZ!

Türkiye'nin alt yapısında birçok değişikliğin yapıldığını ve bunu AK Partinin yaptığını vurgulayarak şunları söyledi; "Dün Konya'daydık. Konya bir muhteşemdi. Çarşamba günü Artvin'de Yusufeli Barajı'nın açılışını yaptık. Orası da bambaşkaydı. Durmadan usanmadan Türkiye'nin altyapısını biz değiştirdik, üst yapısını da biz inşa edeceğiz. Biz, kuru vaat yapmıyoruz. İcraat, icraat, icraat...

Türkiye'yi yeni yüzyıla biz hazırlıyoruz. Cumhuriyet'in 100. yılında da Türkiye'nin lokomotifliğini yürüteceğiz. Seçime kadar her haneyi en az 2 hatta daha fazla ziyaret ederek, sahada boşluk bırakmayacağız. Bu programın ilk turunu Ocak ayına kadar tamamlamayı planlıyoruz. Çalışmalarımızı rabbimizin bize yönelttiği ikazlarına uygun şekilde yöneteceğiz."

HALKI ÜSTÜN TUTTUĞUMUZ MÜDDETÇE KİMSE BİLEĞİMİZİ BÜKEMEZ

"Birileri yuvarlak masanın etrafında döne dursun, biz sahayı emekle, akılla, fedakarlıkla ilmek ilmek örerek kendi işimize bakacağız. Durmak yok! Yolumuza devam edeceğiz. Yaptığımız her işte hakkı, hakkaniyeti, halkı üstün tuttuğumuz müddetçe kimse bileğimizi bükemez. Gayretleriyle partimizin bugünlere ulaşmasını sağlayan kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum."

HALKA HALKA BU SEFERBERLİĞİ 85 MİLYONUN TAMAMINA YAYACAĞIZ

"Her birimiz kendi oy kullandığımız sandığın üyeleri ile en kısa sürede bir araya geleceğiz. İkamet ettiğimiz yerdeki AK Parti üyeleri ile temasa geçeceğiz. Kendimizden başlayarak halka halka bu seferberliği 85 milyonun tamamına yayacağız. Haneyi, sandığı, mahalleyi sıkı tuttuğumuzda 2023 seçiminde tarihimizin en büyük zaferini elde etmemizin önüne kimse geçemez. Varsın birileri sanal mecralarda siyasetçilik yapmaya devam etsin. Biz doğrudan insanımıza gideceğiz. Kazandığımız her zaferin gerisinde milletimizle kurduğumuz o güçlü bağ vardır."

SONRAKİ HABER