Erdoğan'dan Gündemi Sarsacak 'Paralel Yapı' Açıklaması

Erdoğan'dan Gündemi Sarsacak 'Paralel Yapı' Açıklaması! Cumhurbaşkanı Erdoğan, paralel devlet yapılanması üyelerinin Cumhurbaşkanlığı'na da girmiş olabileceklerini söyledi. İstifa edip gitmelerini istedi.

Haberler 30.06.2016, 14:34
Erdoğan'dan Gündemi Sarsacak 'Paralel Yapı' Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Beştepe'de verdiği iftarda konuştu. Paralel yapıyla mücadeleye değinen Erdoğan, paralel yapı mensuplarının Cumhurbaşkanlığı'na da girmiş olabileceklerini söyledi. Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı'nda çalışan paralel yapı mensuplarının istifa edip gitmelerini isteyerek, "Burayı kirletemezler, hepsini temizleyeceğiz!" dedi

İşte Erdoğan'ın o sözleri:

"Cumhurbaşkanlığı'na da girmişlerdi. Belki hala da vardır. Onlar üzerinde de çalışıyoruz. Ya kendileri istifa eder giderler nereye giderlerse gitsinler ama burayı lekeleyemezler!"

ŞAMİL TAYYAR GÜNDEME GETİRMİŞTİ

Hatırlanacağı gibi, AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Gazeteci Şamil Tayyar, bir televizyon kanalındaki "Son Söz" isimli programda yaptığı değerlendirmede çarpıcı iddiada bulundu. Cumhurbaşkanlığı külliyesinde bile cemaatçilerin olduğunu söyleyen Tayyar, "Beştepe'de çok sayıda cemaatçi çıkar.Biliniyor bu isimler. Tehlike de arz ediyor. Benim ısrarlaCumhurbaşkanı ve Başbakanımızdan da talebim, bilgi kaynaklarının çeşitlenmesi gerekir" demişti.

Kaynak: memuruz.net

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@