Erdoğan 20 Temmuz'da Kktc'de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı’nın 41. yıldönümü münasebetiyle düzenlenecek tören ve etkinliklere katılmak üzere 20 Temmuz 2015 tarihinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne bir ziyaret gerçekleştirecek.

Haberler 18.07.2015, 18:02
Erdoğan 20 Temmuz'da Kktc'de

ANKARA (ANKA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı’nın 41. yıldönümü münasebetiyle düzenlenecek tören ve etkinliklere katılmak üzere 20 Temmuz 2015 tarihinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne bir ziyaret gerçekleştirecek.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın daveti üzerine gerçekleştirilecek ziyarette Kıbrıs konusundaki son gelişmeler değerlendirilecek.

Cumhurbaşkanlığı’nın konuya ilişkin açıklamasında, “Kıbrıs Türklerinin huzur ve güvenliğe kavuşmasını sağlayan 20 Temmuz Barış Harekatı’nın 41. yıldönümü vesilesiyle gerçekleştirilecek bu ziyaret, Kıbrıs konusundaki son gelişmelerin ve iki ülkeyi ilgilendiren konuların Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Akıncı başta olmak üzere,  Devlet ve Hükümet yetkilileriyle en üst düzeyde ele alınmasına da vesile olacaktır” denildi. (ANKA)

(ÖZ/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@