En Mutlu Günleri Kabusa Döndü

ADANA'da nişan öncesi fotoğraf çektirmek isteyen çiftin, otomobilde bıraktıkları ve içerisinde yüzüklerin bulunduğu çanta çalındı. Şoka giren çift nişan törenini erteledi.

Haberler 28.09.2015, 23:12
En Mutlu Günleri Kabusa Döndü
(DHA) - ADANA'da nişan öncesi fotoğraf çektirmek isteyen çiftin, otomobilde bıraktıkları ve içerisinde yüzüklerin bulunduğu çanta çalındı. Şoka giren çift nişan törenini erteledi.
Musa Özcan ile Şule Aslan çifti nişanlanmak için 27 Eylül akşamına gün belirledi. Nişanı ölümsüzleştirmek için de Çukurova İlçesi'nde bulunan Çoban Dede Parkı'na gitti. Araçlarını yol kenarına park eden çift, çantalarını araçta bırakarak fotoğraf çektirip döndüğünde içerisinde nişan yüzükleri, altın kolye ve 700 liranın olduğu çantanın olmadığını fark etti. 

Musa Özcan hemen polisi ararken, Şule Aslan ise üzüntüye boğuldu. Polis, çevrede bulunan vatandaşların ifadeleri doğrultusunda olayı gerçekleştiren motosikletli 2 kişinin yakalanması için çalışma başlattı. Olay sonrası üzüntüye boğulan çift, yüzüklerin çalınması nedeniyle nişan törenini erteledi.  

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@