Emniyet Müdürü Çalışkan'dan görev başındaki polislere bayram ziyareti

KURBAN  Bayramı dolayısıyla İstanbul Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü, Gaziosmanpaşa'daki Karadeniz Polis Merkezi, Sultangazi Kalekol binası, Mahmutbey ve Çamlıca gişelerindeki denetim noktalarında görevi başındaki polisleri ziyaret etti.

Haberler 12.09.2016, 15:28 12.09.2016, 22:58
Emniyet Müdürü Çalışkan'dan görev başındaki polislere bayram ziyareti

Çağatay KENARLI (DHA) KURBAN  Bayramı dolayısıyla İstanbul Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü, Gaziosmanpaşa'daki Karadeniz Polis Merkezi, Sultangazi Kalekol binası, Mahmutbey ve Çamlıca gişelerindeki denetim noktalarında görevi başındaki polisleri ziyaret etti.

Çalışkan, sabah saatlerinde ilk olarak Bayrampaşa'da bulunan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne gelerek toplanan personelin bayramını kutlayarak, ömrünün gurbette geçtiğini belirttikten sonra bayram günü çalışmanın zorluklarına değindi.

15 TEMMUZ'DAKİ DAVRANIŞIZI KUTLUYORUM

Çevik Kuvvet ekiplerinin 15 Temmuz'da gösterdiği duruştan ve tavırdan dolayı hepine teşekkür eden Emniyet Müdürü Çalışkan, “15 Temmuz'da başta çevik kuvvet olarak tüm personelimiz teşkilata, devletimize yakışır şekilde davrandınız ve size verilen eğitimin karşılığını gösterdiniz. Vatandaşımız nerde bir polis görürse orda en yakını olan anne, baba, kardeşini görmüş gibi olacak, sizleri görünce mutsuz olan kişiler suç işleyenler olacak" dedi.


"ÇEVİK KUVVET BİZİM İÇİN ORDU'NUN KARA KUVVETLERİ GİBİDİR"

Çevik Kuvvet'in sürekli dinç ve görev hazır olduğunu vurgulayan Çalışkan, "Çevik Kuvvet bizim için, ordunun Kara Kuvvetleri gibidir. Sizin diri olmanız, dik duruşlu olmanız, güçlü ve her an göreve hazır olmanız bizleri mutlu ediyor. Hepinizin bayramını tekrardan kutluyorum" diye konuştu.

Konuşmasının ardından buradan ayrılan Çalışkan, Gaziosmanpaşa Karadeniz Polis Merkezi'nde görev yapan polisleri ziyaret etti. Polis merkezi amirinden bilgi alarak Sultangazi'de bulunan kalekolu ziyaret ederek polislerin bayramlarını kutladı. Polis merkezleri ziyaretini bitiren Çalışkan, Mahmutbey ve Çamlıca gişelerindeki denetim noktalarında da çalışmaları yerinde inceledi. Polis ekiplerinin Mahmutbey gişelerde inceleme yaptığı bir otomobilde bulunan bir kadınla da bayramlaştı.  
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@