Elindeki Tüfekle Süleyman Soylu'ya Destek Veren Din Öğretmeni Hakkında İnceleme Kararı

Süleyman Soylu hakkında son dönemlerde ortaya atılan iddialar karşısında, bir öğretmen elinde tüfekle fotoğraf paylaşmıştı. Bakanlık o fotoğraf sonrasında din öğretmeni hakkında inceleme başlatıldığını bildirdi.

Elindeki Tüfekle Süleyman Soylu'ya Destek Veren Din Öğretmeni Hakkında İnceleme Kararı

Muğla'nın Fethiye İlçesinde din öğretmenliği görevinde bulunan bir kişi Süleyman Soylu'ya bir fotoğraf paylaşarak destek olmak istedi. Ancak Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından inceleme başlatıldı. İşte detaylar. 

ÖĞRETMEN HAKKINDA İNCELEME BAŞLATILDI

Son günlerde Süleyman Soylu hakkında bir suç örgütü lideri tarafından bazı iddialar ortaya atılmıştı. İddiaların sosyal medyada sıkça konuşulması ve basında yer almasının ardından konuya ilişkin Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli açıklamalarda bulunmuşlardı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet Bahçeli paylaştıkları mesajlarında Süleyman Soylu'ya destek olmuşlardı. 

Sosyal medyaya bir din öğretmeni de Süleyman Soylu'ya destek olmak amacıyla bir paylaşımda bulundu. Twitter üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın destek paylaşımını alıntıyan öğretmen altına kendi ifadelerini de ekledi. 

Din öğretmeni paylaşımında Süleyman Soylu'nun "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın emrinde olduk, emrindeyiz, emrinde olacağız" paylaşımını alıntılamış ve ardından , "Biz de senin emrindeyiz Aga. 600 Metreden nokta atışı. 800 metre kola, bacağa. Yani 800 metreden fazla yaklaşma" ifadelerini kullanmıştı. Din öğretmeni bu paylaşımına birde elinde silahla poz vermişti. 

Söz konusu din öğretmeni hakkında Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından inceleme başlatıldığı bilgisi geldi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@