Elazığ'da Tuğgeneral Ünlü ile 1 asker ve 2 polis tutuklandı

ELAZIĞ'da darbe girişiminde bulundukları gerekçesiyle gözaltına alındıktan sonra adliyeye sevk edilen Tuğgeneral Abdulkerim Ünlü, Üsteğmen Ural Çelik ile komiserler Ömer Bülbül ve Muhammed Can Gayretli...

Haberler 16.07.2016, 19:40
Elazığ'da Tuğgeneral Ünlü ile 1 asker ve 2 polis tutuklandı
ELAZIĞ'da darbe girişiminde bulundukları gerekçesiyle gözaltına alındıktan sonra adliyeye sevk edilen Tuğgeneral Abdulkerim Ünlü, Üsteğmen Ural Çelik ile komiserler Ömer Bülbül ve Muhammed Can Gayretli tutuklandı.

Elazığ'da darbe girişiminde bulundukları gerekçesiyle 8'inci Kolordu Komutanlığı'nda görevli Tuğgeneral Abdulkerim Ünlü, Üsteğmen Ural Çelik ile Alacakaya ve Karakoçan ilçelerinde görevli komiserler Ömer Bülbül ve Muhammed Can Gayretli ve öğretmen Mehmet Eşiyok, polis tarafından tutuklandı. Emniyetteki soruşturmalarının ardından adliyeye sevk edilen Tuğgeneral Abdulkerim Ünlü, Üsteğmen Ural Çelik ile Alacakaya ve Karakoçan ilçelerinde görevli komiserler Ömer Bülbül ve Muhammed Can Gayretli, tutuklanırken, öğretmen Mehmet Eşiyok, denetimli serbestlık kapsamında serbest bırakıldı.

Tutuklanan 2 subay ile 2 komiser, Elazığ E Tipi Kapalı Cezaevi'ne konuldu.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@