Ekrem Dumanlı istifa etti

Zaman gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan istifa ettiğini duyurdu. Görevini baskılar nedeniyle yerine getiremediğini belirterek, genel yayın yönetmenliğini bıraktığını açıklayan Ekrem Dumanlı Zaman Gazetesi'nde yay

Haberler 05.10.2015, 23:53
Ekrem Dumanlı istifa etti

Zaman gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan istifa ettiğini duyurdu. Görevini baskılar nedeniyle yerine getiremediğini belirterek, genel yayın yönetmenliğini bıraktığını açıklayan Ekrem Dumanlı Zaman Gazetesi'nde yayınlanan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Son dönemde basına ve şahsıma uygulanan hukuksuz baskılar nedeniyle Genel Yayın Yönetmenliği görevimi yapamadığımı görüyorum.

 

2001'den beri hizmet vermeye gayret ettiğim Zaman Gazetesi'ne yeterince ve verimli şekilde katkı sağlayamadığımı, sağlığımın da artık buna el vermediğini düşünüyorum. Bu nedenle elimden geldiğince ve samimiyetle sürdürmeye gayret ettiğim genel yayın yönetmenliği görevimden istifa ediyorum.

Özgür düşüncenin kalesi olan gazeteme ve bu gazetede görev yapan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Onca sene içerisinde verdikleri eşsiz destekten dolayı okurlarımıza minnettarlığımı arz ederim.

Kamuoyuna saygılarımla..."

 

KAMUOYUNA AÇIKLAMAMDIR http://t.co/K2qnjBOiyX

— Ekrem Dumanlı (@EkremDumanli) October 5, 2015

 

Kaynak: Birgün Gazetesi

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@