Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: Güçlü Yarınları Hep Birlikte İnşa Edeceğiz

ANKARA (ANKA) – Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, bütün vatandaşların Kurban Bayramı'nı kutlark...

Haberler 23.09.2015, 14:05
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: Güçlü Yarınları Hep Birlikte İnşa Edeceğiz

ANKARA (ANKA) – Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, bütün vatandaşların Kurban Bayramı'nı kutlarken, “Mübarek gün ve geceler, milli ve dini bayramlarımız milli birlik ve bütünlüğümüzün sigortası olan müstesna zaman dilimleridir” dedi.

Terör saldırılarının yaşandığı bu günlerde Türkiye’nin büyük bir imtihandan geçtiğini dile getiren Zeybekci, “Aziz milletimizin bu çirkin oyunlar karşısında geliştirdiği sabır ve metanet sayesinde manevi dinamiklerimiz daha da güçlenecek, milletçe daha müreffeh ve daha huzurlu bir gelecek için birbirimize daha sıkı bir şekilde kenetleneceğiz” dedi.  Zeybekci, ayrıca bu saldırılar karşısında milli ve manevi değerlerden alınan güçle daha güçlü yarınların inşa edileceğini ifade etti.

Mübarek gün ve gecelerin, milli ve dini bayramların, milli birlik ve bütünlüğün sigortası olan müstesna zaman dilimleri olduğunu kaydeden Zeybekci, “Ülkemizin her bir güzel şehrinde, milletçe kenetlenmenin ve tek vücut olmanın, yardımlaşma ve dayanışmanın, insanı insan yapan değerlerin zirve noktalara taşındığı bu mübarek günlerin kıymetini idrak ederek, sağlık ve huzur içerisinde nice bayramlara erişmeyi temenni eder, vatan toprağının her bir noktasında kardeşliğe ve sevgiye kucak açan bütün vatandaşlarımızın Kurban Bayramını en içten duygularımla tebrik ederim” ifadelerini kullandı. (ANKA)

(HND/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@