Eğlence Merkezinde Silahlı Kavga: 2 Ölü

İZMİR'in Buca İlçesi'ndeki bir eğlence merkezinde çıkan tartışma tabancaların ateşlendiği kavgaya dönüştü, vurularak ağır yaralanan 48 yaşındaki Ali Batuş ile 50 yaşındaki Rahmi Turan kaldırıldıkları hastanede öldü.

Haberler 27.01.2016, 14:52
Eğlence Merkezinde Silahlı Kavga: 2 Ölü

(DHA)- İZMİR'in Buca İlçesi'ndeki bir eğlence merkezinde çıkan tartışma tabancaların ateşlendiği kavgaya dönüştü, vurularak ağır yaralanan 48 yaşındaki Ali Batuş ile 50 yaşındaki Rahmi Turan kaldırıldıkları hastanede öldü.

Olay, dün gece  Gölet Mevkii'ndeki eğlence merkezinde meydana geldi. Arkadaş grubuyla eğlence merkezine giden Ali Batuş ile Rahmi Turan, buradaki başka bir grupla tartıştı. Tartışma büyüyüp kavgaya dönüşürken, tabanca ateşlendi. Batuş ve Turan, kurşunların hedefi oldu. Sırtından yaralanan Rahmi Turan Ege Üniversitesi Hastanesi'ne, sol kasık ve sağ kalçasından yaralanan Ali Batuş ise İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada tedaviye alınan ağır yaralanan Batuş ve Turan, gece saatlerinde hayatlarını kaybetti. Batuş ve Turan'ın cenazeleri otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Burada yapılan otopsinin ardından Batuş ile Turan'ın cenazeleri bugün İzmir'de toprağa verildi. Jandarma, Batuş ve Turan'ın katil zanlısı ya da zanlılarını yakalamak için çalışma başlattı.

 

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@