Edirne Pazar Yerinde Silahlı Kavga: 3 Yaralı

EDİRNE’de halk pazarında tezgah açan ve aralarında husumet olduğu belirtilen iki aile arasında çıkan silahlı kavgada Şeref H.’nin tabancayla ayaklarından vurarak yaraladığı 3 kişi, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Haberler 15.11.2015, 23:33
Edirne Pazar Yerinde Silahlı Kavga: 3 Yaralı
(DHA)- EDİRNE’de halk pazarında tezgah açan ve aralarında husumet olduğu belirtilen iki aile arasında çıkan silahlı kavgada Şeref H.’nin tabancayla ayaklarından vurarak yaraladığı 3 kişi, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Olaydan sonra kaçan Şeref H. polis ekiplerince yakalandı.

Olay, 1'inci Murat Mahallesi’nde Cumartesi günleri kurulan halk pazarında meydana geldi. Aralarında daha önceden husumet olduğu belirilen iki aileden Şeref H., ile Bülent N., Levent N., Özkan D. arasında çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Şeref H. üzerine saldırdığı öne sürülen 3 kişiye belinden çıkardığı tabanca ile ateş etti. Ayaklarına isabet eden kurşunlarla yaralanan Bülent N., Levent N., Özkan D., ambulanslarla Edirne Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına aldı.

Olaydan sonra kaçan şüpheli Şeref H. ise polis ekiplerince kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Halk pazarında yapılan incelemede ise 5 boş kovan ele geçirildi. Polisin soruşturması sürüyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@