Dünyanın Tercihi İtalyan Tasarım

Kıyafetten ayakkabıya, hediyelik eşyadan şekerlemeye kadar vatandaşların tüm ihtiyaçlarını kaliteli ve özel indirimli fiyatlara karşılama imkanı bulduğu “Alışveriş Bayramı” CNR EXPO Yeşilköy’de 22 Eylül’e kadar devam edecek

Haberler 18.09.2015, 14:54
Dünyanın Tercihi İtalyan Tasarım

ANKARA(ANKA) - Kıyafetten ayakkabıya, hediyelik eşyadan şekerlemeye kadar vatandaşların tüm ihtiyaçlarını kaliteli ve özel indirimli fiyatlara karşılama imkanı bulduğu “Alışveriş Bayramı” CNR EXPO Yeşilköy’de 22 Eylül’e kadar devam edecek.

Kıyafetten ayakkabıya, hediyelik eşyadan şekerlemeye kadar vatandaşların tüm ihtiyaçlarını kaliteli ve özel indirimli fiyatlara karşılama imkanı bulduğu “Alışveriş Bayramı” CNR EXPO Yeşilköy’de 22 Eylül’e kadar devam edecek. Birinci kalite İtalyan tasarım ortopedik taban bayan ve erkek ayakkabıları satan Cepport Firması kaliteyi uygun fiyata arayanların adresi oldu. Kebo, Sax, Redwood gibi yalnızca İtalya’da değil dünyada tercih edilen markalar ‘Alışveriş Bayramı’nda vatandaşın ayağına geldi.

Kurban Bayramı yaklaşırken üretici, perakendeci ve tüketicileri bir araya getiren ‘Alışveriş Bayramı’na ilgi her geçen gün büyüyor. Organizasyona vatandaş ilgisi arttıkça katılmakta çekimser kalan firmalar da “Alışveriş Bayramı”na dahil oldular. Cepport firması, İtalya’dan ithal ettiği ayakkabıları ile ‘Alışveriş Bayramı’na yeni katılan firmalardan oldu.

-DÜNYANIN TERCİHİ MARKALAR-

Birinci kalite İtalyan tasarım ortopedik taban bayan ve erkek ayakkabıları satan Cepport Firması kaliteyi uygun fiyata arayanların adresi oldu. Kebo, Sax, Redwood gibi yalnızca İtalya’da değil dünyada tercih edilen markalar ‘Alışveriş Bayramın’nda vatandaşın ayağına geldi. Mağazada 600 ile 900 lira arasında değişen fiyatlara satılan ayakkabılar, ‘Alışveriş Bayramı’nda 99 ile 129 lira arasında değişen fiyatlara alıcı buluyor.

-ARAPLAR “ALIŞVERİŞ BAYRAM”NDAN DOLABINI DİZİYOR-

Kurban Bayramı öncesi vatandaşın alışverişten ziyade kurban için para harcayacağından endişelenen firmalar “Alışveriş Bayramı”nda umduğundan fazlasını buldu. Organizasyona yalnızca Türk vatandaşların değil Arapların da ilgisi büyük oldu. Etrucci Firması Sahibi Tahir Duman, Faslı bir müşterinin 200 parça ürün aldığını söyledi. Faslı müşteriye 9.90 liradan 29.90 liraya değişen etek, elbise, bluz, gömlek gibi kıyafetler sattıklarını anlatan Duman şöyle konuştu:

 “Fiyatlarımız uygun olduğu için yalnızca Türk vatandaşların değil Arapların da ilgisini çekiyoruz. Sezon sonundayız ürünlerimizi bitirmek için çok ucuza satıyoruz.”

-“VATANDAŞ ‘ALIŞVERİŞ BAYRAMI’NA AKIN EDİYOR”-

Alışılmış alışveriş merkezi anlayışından farklı olan ‘Alışveriş Bayramı’nda bu hafta sonu da izdiham olması bekleniyor. CNR Holding organizasyonu ile düzenlenen ‘Alışveriş Bayramı’na katılan markalardan bazıları şöyle: “D’S Damat, Karaca Home, Theorie, JFC Store, Viza Deri, Sarı Etiket, Aşkım Kids, İndirimkapında.com, La Donna Libera, Quit, Kent Şekerleme, Altınbilek Yayıncılık, Cansın Çocuk, Yüksel Kırtasiye, Premium Vacation Club, Yüksel Kırtasiye, Hanley, Gazallini, Saf Deri, Vural Deng Ayakkabı.

CNR EXPO Yeşilköy’de 22 Eylül'e kadar devam edecek ‘Alışveriş Bayaramı' her gün 11.00-22.00 saatleri arasında ziyaretçilerine açık olacak. (ANKA)

(AR/ÖZK)

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@