Dsp Genel Başkanı Masum Türker: Huzur Ve Güven İçinde Nice Bayramlar Diliyorum

ANKARA (ANKA) –DSP Genel Başkanı Masun Türker, bütün Müslümanların Kurban Bayramı...

Haberler 23.09.2015, 12:05
Dsp Genel Başkanı Masum Türker: Huzur Ve Güven İçinde Nice Bayramlar Diliyorum

ANKARA (ANKA) –DSP Genel Başkanı Masun Türker, bütün Müslümanların Kurban Bayramını kutlarken huzur ve güven içinde yaşanılacak bayramlar diledi.

DSP Genel Başkanı Masum Türker, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda “Terör olaylarına karşı vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizi rahmetle ve saygıyla anıyor, gazilerimize acil şifalar dileyerek milletimizin ve bütün Müslümanların Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Huzur ve güven içinde nice bayramlar kutlamayı diliyorum” ifadelerini kullandı.

Vatandaşların son günlerde yaşanan terör olayları nedeniyle büyük üzüntü ve kaygı içinde olduğunu belirten Türker, mesajında “Sevgi, saygı, kardeşlik bağlarımızı ve manevi değerlerimizi kuvvetlendiren Kurban Bayramı’nı vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde geçirmesini diliyorum” sözlerine yer verdi.

Türker, ulusal birliğe ve bütünlüğe yönelik her türlü tehdide karşı işbirliği içinde olunması, birlikte hareket edilmesi, kardeşlik duygularının pekişmesi için herkesin elinden geleni yapması gerektiğini ifade etti.

Türker, Kurban Bayramı mesajında şunları kaydetti:

“Milli birlik ve dayanışma duygularımızın coşkusunun ve sevincinin artarak sürmesi dileklerimle, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşlarını; vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyor, gazilerimize sevgi ve saygıyla şükranlarımızı sunarak bayramın hepimize barış, huzur, mutluluk, sağlık getirmesini ve terör faaliyetlerinin son bulmasını diliyorum.” (ANKA)

(HND/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@