Domuz Saldırdı

BODRUM'da yaşayan şoförlükten emekli 64 yaşındaki Ünal Yegin, bir domuzun kafa darbesiyle yaralandı. Bacağında kırık oluşan Yegin, hastanede tedaviye alındı.

Haberler 18.11.2015, 23:04
Domuz Saldırdı
(DHA)- BODRUM'da yaşayan şoförlükten emekli 64 yaşındaki Ünal Yegin, bir domuzun kafa darbesiyle yaralandı. Bacağında kırık oluşan Yegin, hastanede tedaviye alındı.

Göltürkbükü Mahallesi'nde oturan evli ve 4 çocuk dört torun sahibi Ünal Yegin, bu sabah dağdan indiğini gördüğü yetişkin bir domuzun bahçesine girmesini engellemek istedi. Yegin, üzerine gelen domuzun saldırı sonrası yaralandı. Yardım istediği bir arkadaşı tarafından hastaneye götürülen Yegin, tedaviye alındı. Yegin'in bacağında kırıklar olduğu bildirildi.

O anları anlatan Yegin, "Domuzun koşarak yaklaştığını gördüm. Sanki bir şeyden kaçıyordu. Ben de bahçeye girmemesi için kontrol etmek amacıyla dışarı çıktım. Bir anda karşı karşıya kaldım ve kaçamadım. Domuzun vurmasıyla, yere düştüm. Tekrar vurmaması için kafasını tutmaya çalıştım. Ancak başarılı olamadım. Çok güçlüydü. Tekrar vurduktan sonra beni bırakarak kaçtı. Cep telefonum yanımdaydı. Hemen komşum Enver Önler'i aradım ve domuzun saldırısına uğradığımı söyledim. O da koşup geldi. Bana ilk müdahaleyi yapıp, hastaneye getirdi" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@