Doktoru İşte Böyle Vurdular

ÜMRANİYE Eğitim ve Araştırma Hastanesi\'nde görevli Acil Servis Doktoru Halil İbrahim Erkal Çetin\'in dün gece bir hasta yakını tarafından silahla vurulma anının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Haberler 17.12.2015, 22:23
Doktoru İşte Böyle Vurdular

(DHA) - ÜMRANİYE Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli Acil Servis Doktoru Halil İbrahim Erkal Çetin'in dün gece bir hasta yakını tarafından silahla vurulma anının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Görüntülerde, zanlı S.O.'nun silahını ateşlediği ve doktorun yere düştüğü görülüyor. Silah sesini duyarak anında olay yerine gelen 2 polis silahlarını zanlının üzerine doğrulturken, saldırganın da tabancasını havaya kaldırarak teslim olduğu dikkat çekiyor. Hastane personelinin ise yere düşen doktora yardım etmek için yanına koştuğu görülüyor.


Dün gece saat 23.00 sıralarında meydana gelen olayda, iddiaya göre, annesini tedavi ettirmek için hastaneye getiren S.O., henüz belirlenemeyen bir nedenle hastanede çalışan güvenlik görevlileriyle tartışmaya başlamış, tartışmanın büyümesi üzerine yaşanan arbede sırasında, yanında taşıdığı silahı çıkararak ateşlemişti. Silahtan çıkan kurşun da, o sırada olay yerinde bulunan Acil Servis Doktoru Halil İbrahim Erkal Çetin'in sol ayağına isabet etmişti. Ayağından hafif şekilde yaralanan doktor Çetin ilk müdahalenin ardından hastanenin Ortopedi Servisi'nde tedavi altına alınmış, saldırgan da polis tarafından yakalanmıştı.

Olay nedeniyle Acil Servis yaklaşık 5 saat kapatılmıştı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@