Doğan Cüceloğlu Evinde Ölü Olarak Bulundu! Doğan Cüceloğlu Kimdir, Neden Ölmüştür?

Türkiye'nin tanınmış psikologlarından ve yazarlarından olan Doğan Cüceloğlu'nun Beşiktaş'taki evinde ölü olarak bulunduğu bildirildi. Doğan Cüceloğlu kimdir, neden ölmüştür?

Doğan Cüceloğlu Evinde Ölü Olarak Bulundu! Doğan Cüceloğlu Kimdir, Neden Ölmüştür?

Türkiye'nin tanınmış psikologlarından ve yazarlarından olan ve çok sayıda kitabı ile Türk insanının saygı duyduğu bir aydın oalrak değerlendirilen Doğan Cüceloğlu, İstanbul Beşiktaş'taki evinde ölü olarak bulundu.

Yakınları Doğan Cüceloğlu'ndan bir süre haber alamayınca ünlü psikoloğun evine gittiler. Israrlı bir şekilde kapıyı çalan yakınları Doğan Cüceloğlu'nun kapıyı açmaması üzerine polise haber verdiler. Polisler de kapıyı çilingir yardımı ile açarak eve girdiler.

CANSIZ BEDENİ BULUNDU!

Doğan Cüceloğlu'nun evine giren polisler tarafından ünlü psikoloğun cansız bedeni bulundu. Yapılan ilk incelemede Doğan Cüceloğlu'nun bedeninde herhangi bir darp izi tespit edilemedi. Ancak ünlü psikoloğun cansız bedeni Adli Tıp'a gönderildi. Adli Tıp'ta yapılacak olan incelemenin ardından Doğan Cüceloğlu'nun ölüm sebebi kesinlik kazanacak.

DOĞAN CÜCELOĞLU NEDEN ÖLDÜ?

Adli Tıp süreci nedeniyle Doğan Cüceloğlu'nun cenazesinin ne zaman ve nereden kaldırılacağına dair herhangi bir bilgi verilmedi. Adli Tıp işlemlerinin ardından Doğan Cüceloğlu'nun cenaze programı kamuoyu ile paylaşılacak.

DOĞAN CÜCELOĞLU KİMDİR?

83 yaşında olan Doğan Cüceloğlu Türkiye'nin en tanınmış psikologlarından birisidir. Mersin'in Silifke ilçesinde doğmuştu. 11 çocuklu bir ailenin 11. çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Ortaokulu Silifke'de bitiren Doğan Cüceloğlu Ankara ve Kırklareli'nde liseyi bitirmiştir. Ardından İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde eğitim almış ve bu bölümden mezun olmuştur. Doğan Cüeloğlu ABD'de Illinois Üniversitesi'nde Bilişsel Psikoloji alanında doktora yapmıştır. Çok sayıda kitabı bulunan Doğan Cüceloğlu çok satan kitaplar arasına eserlerini defalarca sokmayı başarmıştır.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@