Doğalgaz Sızıntısından 12 Kişi Zehirlendi

İZMİT'te doğalgaz sızıntısı sonucu 7'si çocuk 12 kişi zehirlendi. Tedavi altına alınan 12 kişinin sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.

Haberler 04.01.2016, 11:41
Doğalgaz Sızıntısından 12 Kişi Zehirlendi

(Kocaeli), (DHA)- İZMİT'te doğalgaz sızıntısı sonucu 7'si çocuk 12 kişi zehirlendi. Tedavi altına alınan 12 kişinin sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.

Olay, bu sabah saatlerinde Cedit Mahallesi'nde meydana geldi. Doğalgaz tesisatında meydana gelen sızıntı sonucu iki aile gazdan etkilendi. Baba İsmail Karipçin, çocukları Muhammet Hasan, Muhammet Hüseyin, Muhammet Hanefi, Merve Sefa, Aklime, Yasir ve Kübra Karipçin; Suzan Onat ile çocukları Ahsen Rabia, Ayşe ve Mücahit Talha Onat gazdan etkilendi. 112 Acil ekiplerince Kocaeli Devlet Hastanesi'ne kaldırılanlar tedavi altına alındı. Hastanede yapılan ilk tedavi ardından Suzan Onat ile Mücahit Talha Onat Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi, 6 çocuk ise Alikahya Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edildi. Gazdan etkilenen 12 kişinin sağlık durumlarının iyi olduğu açıklandı. Soruşturmaya başlandı.

 

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@