Diyarbakır'da Uyuşturucu Ve Kaçak Sigara Yakalandı

DİYARBAKIR (ANKA) - Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürl...

Haberler 18.11.2015, 09:25
Diyarbakır'da Uyuşturucu Ve Kaçak Sigara Yakalandı

DİYARBAKIR (ANKA) - Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ve Değirmendere Jandarma Karakol Komutanlığınca Kaçakçılık ve Uyuşturucu Madde ile Mücadele kapsamında yol kontrol ve arama faaliyeti icra edildi. 

İcra edilen yol kontrol ve arama faaliyeti esnasında, yolcu taşımacılığı yapan bir firmaya ait yolcu otobüsünde narkotik köpeği Altın ile birlikte yapılan aramada 1 yolcuya ait eşyalar arasına 2 ayrı poşette gizlenmiş vaziyette 12.700 gram uyuşturucu madde kubar esrar ile başka bir özel araçta ise piyasa değeri yaklaşık 7 bin 500 lira olan bin 500 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Cumhuriyet Savcılığının talimatı ile ele geçirilen uyuşturucu maddelere el konulurken olay ile ilgili 2 şüpheli gözaltına alındı ve gözaltına alınan 1 şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

Diyarbakır Valiliği’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması kaçakçılık ve uyuşturucu madde ile mücadele amacıyla yürütülen çalışmalara kararlılıkla devam edilecektir” mesajı verildi. (ANKA)

(HM/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@