Diyarbakır'da Kaçak Akaryakıt Ve Sigara Operasyonu

DİYARBAKIR (ANKA) – Diyarbakır Valiliği, Bismil’de düzenlenen operasyonla 5 bin 400 TL değerind...

Haberler 19.11.2015, 09:50
Diyarbakır'da Kaçak Akaryakıt Ve Sigara Operasyonu

DİYARBAKIR (ANKA) – Diyarbakır Valiliği, Bismil’de düzenlenen operasyonla 5 bin 400 TL değerinde kaçak akaryakıt ve piyasa değeri yaklaşık 52 bin TL olan 10 bin 50 paket kaçak sigaranın ele geçirildiğini açıkladı.

Diyarbakır Valiliği’nden yapılan açıklamada, Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ve Bismil İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince akaryakıt kaçakçılığı ile mücadele kapsamında operasyon yapıldığı belirtilerek, şöyle denildi:

“Bismil İlçesi Göksu mahallesinde faaliyet gösteren ve daha önce işlem yapılarak mühürlenen akaryakıt istasyonunda yapılan denetim neticesinde mühürlerin kırılarak kaçak akaryakıt satışına devam edildiği tespit edilmiş, istasyonun depolarına yakıt boşaltılırken suçüstü bir şekilde 5 bin 400 TL değerinde kaçak akaryakıt ele geçirilmiştir. Ayrıca akaryakıt istasyonunda bulunan depo içinde yapılan aramada çamaşır makinesi içerisine ve farklı bölümlere gizlenmiş vaziyette piyasa değeri yaklaşık 52 bin TL olan 10 bin 50 paket kaçak sigara ele geçirilmiştir. Ele geçirilen kaçak akaryakıt Diyarbakır Defterdarlık Müdürlüğüne teslim edilmiş, kaçak sigaralara, 1 adet Pos Cihazı ve 1 adet tankere ise Cumhuriyet Savcılığının talimatı ile el konulmuştur. Olay ile ilgili 3 şüpheli şahıs yakalanmış ve yakalanan şüphelilerden 1 tanesi çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konulmuştur.” (ANKA)
(AYÇ/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@