Dilek İmamoğlu'nun Annesinin Cenazesine Neden Katılamadığı Belli Oldu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu'nun annesi Hava KAYA bilindiği gibi vefat etmişti. Gözler bugün cenazede Dilek İmamoğlu'nu aradı.

Dilek İmamoğlu'nun Annesinin Cenazesine Neden Katılamadığı Belli Oldu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu bugün annesi Hava KAYA'nın cenazesine katılamadı. 

Dilek İmamoğlu ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı

Sonradan öğrenilen habere göre annesinin cenazesine katılamayan Dilek İmamoğlu ve çocukları Beren ve Mehmet Selim İmamoğlu'nun koronavirüse yakalandığı, bu yüzden Dilek İmamoğlu'nun annesinin Trabzon'daki cenazesine katılamadığı öğrenildi.

Ekrem İmamoğlu'nun Test Sonucu Negatif

Dilek İmamoğlu ve 2 çocuğunun koronavirüs test sonucu pozitif çıkarken, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve oğlu Semih İmamoğlu'nun ise test sonucunun ise negatif çıktığı öğrenildi.

Ekrem İmamoğlu'ndan Taziye Mesajı

Eşim Dilek İmamoğlu’nun annesi, kıymetli kayınvalidem Hava Kaya’yı Trabzon Çarşıbaşı İlçesi Kovanlı Köyü Camii'nden son yolculuğuna uğurladık. Allah gani gani rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

Ekrem İmamoğlu, yaptığı konuşmada, “Covidden dolayı bugün burada olamayan sevgili eşimle beraber Havva annemizin bereketini yıllardır kendi evimizde yaşadık. Bu yönüyle Havva annemizi hiç unutmayacağız. Annemiz gerçekten cennetlik bir insandı. Faydalı işlerin peşinde koşan ve iyi evlat yetiştirmek için mücadelesini veren bir anneydi. Bu duygularla onu uğurlayacağız. 'Anne kutsaldır, cennet annenin ayakları altındadır' derler ya biz ve bütün ailemiz annemizin kutsallığını yaşamış bir aileyiz" dedi

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@