Didem Aslan Yılmaz, eşine şiddet uygulayan erkeği stüdyodan kovdu

Show TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına katılan bir kişinin eşine yıllardır şiddet uyguladığı ortaya çıkınca Didem Arslan Yılmaz tarafından canlı yayında stüdyodan kovuldu.

Gündem 30.10.2020, 10:16
Didem Aslan Yılmaz, eşine şiddet uygulayan erkeği stüdyodan kovdu

Yozgat’ın Sarıkaya ilçesinde yaşayan 53 yaşındaki Mehmet Büyükkılıç, Show TV’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına konuk oldu.

Canlı yayına katılan Mehmet Büyükkılıç, geçen yıl Yozgat’ta tarlada fasulye dikerken eşi Fatma Büyükkılıç ile tartışma yaşadıklarını, eşine bir tokat attığını ve bunun üzerine 4 çocuk annesi eşinin İstanbul’da yaşayan oğlu tarafından alınıp kendisinden uzaklaştırıldığını söyledi.

 Büyükkılıç oğlunun eşini zorla yanında tuttuğunu söyleyerek Didem Arslan Yılmaz’dan yardım istedi.

DİDEM ARSLAN YILMAZ STÜDYODAN KOVDU

Yayın sırasında telefona bağlanan Fatma Büyükkılıç ise 30 yıldır eşinden şiddet gördüğünü, eşinin ona kürekle vurduğunu ve bunun üzerine hastaneden darp raporu aldığını söyledi. Bu sözler üzerine Mehmet Bey’e sinirlenen Didem Arslan Yılmaz, “Ben eşini döven erkekleri programıma almam” diyerek Mehmet Büyükkılıç’ı stüdyodan kovdu.

Yorumlar (1)
Misafir 1 ay önce
Bu aileyi tanıyorum. Fakir bir aile. Önceden çok sıkıntıları olsa da son olayda bahsedildiği gibi belle kürekle dövme falan yok. Tarlada geçen olayda bel veya kürekle kadını yitiyor. Kadında akrabalarını falan arayarak birazda milletin akıl vermesiyle oğlunun yanına gidiyor. Allah yardımcıları olsun. Sosyal kültürel ekonomik yaşantıları bilmeden yorumlamak uygun olmasa gerek. Kadın beyanı esas. Aferin size. Yuvasını yikanlar sadece dayaktan mı yıkıyor.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@