Devlet Bahçeli'den Sedat Peker İmalı Açıklama! Herkesi Uyarıyorum...

MHP Lideri Devlet Bahçeli yapmış olduğu konuşmasında yaşanan son gelişmelere değindi. Türkiye'nin hedefte olduğunu ifade eden Devlet Bahçeli "Hedef Türkiyemizdir. Hedef milli birlik ve huzur ortamımızdır" dedi.

Devlet Bahçeli'den Sedat Peker İmalı Açıklama! Herkesi Uyarıyorum...

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Türkiye Büyük Millet Meclisi Grup Toplantısı gerçekleştiriliyor. Toplantı kapsamında bir konuşma gerçekleştiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli son dönemlerde yaşanan olaylara dair değerledirmelerde bulundu. 

MHP LİDERİ BAHÇELİ'DEN YAŞANANLARA AÇIKLAMA

Devlet Bahçeli konuşmasının başında; fiile odaklanıp faile sırt çeviremeyiz ifadelerini kullandı. Her zaman büyük resme odaklanılması gerektiğini vurgulayan MHP Lideri maşayı değil tutan ve tutturan elleri görebilmeliyiz, dedi, Konuşmasının devamında siyasette nasıl bir tutum sergileneceğine ilişkin ipuçları veren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bugüne kadar akıntıya kapılıp, onun bunun dolduruşuna gelerek siyaset yapılmadığının altına çizdi. Dibi görünmeyen sudan su içmedik, hele hele korkuya hiç rehin düşmedik "Karanlık operasyonların hedefi haline getirmek için uğraşanlara, zemin yoklayanlara taviz veremeyiz. Göz yumamayız." açıklamasında bulundu. 

Açık Seçik Görüyoruz ki;

Milliyetçi Hareket Partisi Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmasının devamında, Türkiye'nin çevresinde ki sinsi ve sisli kuşatmanın daha da sertleştiğini söyledi. Emsal sahiplerinin kartlarını daha açık oynadığını vurgulayan Bahçeli şu uyarıda bulundu. 

"Herkesi uyarıyorum, hedef Türkiyemizdir. Hedef milli birlik ve huzur ortamımızdır. Kale duvarlarımızı yıkmak maksadıyla sinerjisini ve sistemsel enerjisini Türkiye düşmanlığından alan bir tezgah kurulmuştur."

CHP'YE ELEŞTİRİ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP'ye de eleştirilerde bulundu. CHP bu pis senaryonun alt yüklecisi, üst figüranıdır diyen Bahçeli, Kemal Kılıçdaroğlu'na kaosun bekçisi, krizin çeşnicisi ifadelerini kullandı. Bu durumda HDP'nin de tetikte bekleyen fitne olduğunu ifade eden Bahçeli kendilerini düşündürenin ise İP'in başkanının üstlendiği provokatörlük rolü olduğunu bildirdi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@